Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatod biztos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod biztos, hogy a másik iránt való vonzalmad viszonzatlan?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,egy közösségben vagytok. A tekintete különleges,nagyon szépen néz rád,de van,hogy igazán mérges,vagyis szomorú a tekintete.Ha nem tudod eldönteni,vajon hogyan viszonyul hozzád,és amúgy sem bízol magadban,mi a teendő?
2012. nov. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a szituban vagyok... Én se tudom. A szeme, tekintete, meg minden azt sugallja, hogy igen, de valami mégis azt mondja nem. Valami baj van, érzem.
2012. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne a szemére meg a tekintetére halgass, hanem arra hogy valami baj van...


Tudod, ne a külsőt nézd az megtéveszthet!

2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ha nézed egy darabig és ha elküld a p*** az annak a jele hogy nem tetcik neki há nézed v. ha nézed vidám ezek szerint bejössz neki (mindenkinek vannak rossz napjai és van akiken ez meg is látszik )
2012. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
onnan tudom hogy viszonzatlan, hogy nem viszonozza!
2012. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen viszonzatlan, szerintem érdekled őt, csak még ő se tudja,hogyan fejezze ki magát előtted..:)

Én erre a kérdésre is csak azt tudom írni, hogy egyszer élünk és nem kéne azon bánkódnunk később, hogy miket szalasztottunk el az életben, ami talán össze is jöhetett volna..:)

2012. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!