Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kevésbé helyes pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé helyes pasiknak tényleg be kell érniük kevesebbel?

Figyelt kérdés

Itt az egyik kérdésre írták párán, hogy a kevésbé helyes pasiknak a kevésbé szép lányoknál kéne próbálkozniuk.

Valóban, aki nem nyerte meg a genetikai lottót, annak le kell mondania arról, hogy olyan párja legyen, amilyenre vágyik?


2012. nov. 17. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. Én pl. rettentő ronda vagyok, és nem engedhetem meg magamnak, hogy igényeim legyenek. Ennek ellenére sem sikerült párt találnom, pedig 26 éves vagyok.
2012. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenki tetszik valakinek. De ez így ebben a formában nem a leghelyesebb.
2012. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
09:30 igen én is ezt mondom. Lehet hogy van egy olyan pasi, aki kevésbé helyes. És esetleg olyan lány, aki nem a klasszikus szépség, de pl adott pasinak mégis esete, és a lány is szimpatizál vele. Miért ne lehetnének ők boldogok? Miért válasszon valaki szándékosan olyat, akit középszerűnek lát?
2012. nov. 17. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:

elég erősek a vonásaim ,mondhatni félnek tőlem a kisgyerekek :)

ennek ellenére mindig volt barátnőm vagy komoly kapcsolatom és szép csinos csajok-nők is.

Szerintem ha valaki nem túl szép, a mai kornak nem megfelelő akkor tegyen meg mindent,hogy ápolt,izmos,okos,értékes ember legyen.És tuti lesz csaja-pasija :).Ja meg a jó duma :)

2012. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jóképűnek mondanám magam és volt már nagyon szép barátnőm de hát az belül rohadt is úgyhogy most inkább egy nem fullos de azért szép lánnyal jöttem össze és büszke is rám és szerintem sokkal jobb ez.. 19/F
2012. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 menta34 ***** válasza:

A cél a minél értékesebb kapcsolat. Abban a nő külső szépsége csak egy szelet, hiába van melletted playboy nyuszi, ha nem illetek össze, ha nem értitek meg egymást, ha mindig mást akartok, stb.stb.

Egy kevésbé playboy nyuszi nővel sokkal boldogabb lehetsz, ha összeilletek!


Persze nem azt mondom, hogy olyannal kezdj, aki nem tetszik, de a bombanő és a bányarém között rengeteg átmenet van, és ezeken a nőkön rengeteg vonás van ami sokak számára közömbös, számodra viszont sokat jelent és elvarázsol, vagy épp felizgat, pl. a mosolya, szeme, alakja, hangszíne, stb. Olyat keress, aki érdekes számodra, és ne olyat akinél csak feltételezed, hogy lyukhoz férsz, mert szerinted nem jó nő és kevés pasi kapkod utána. Akiért szerinted kevesen kapkodnak annak lehetnek olyan vonásai ami másokat meg ámulatba ejt, szóval ne gondold, hogy a szerinted rossz nőt könnyebb elcsábítani. És még egy nagyon fontos dolog, nem vagyok egy ezotéria függő, de a kisugárzásban hiszek, ha valakire nem vágysz akkor a kisugárzásod sem olyan, illetve a belső késztetésed is langyos állapotban rezeg, "ha bejön oké, ha nem jön be az is oké" - ez átlagos külsővel kevés:)

2012. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen, sőt, a ronda lányok se adják átlagos szintnél alább az igényeiket, tehát ha kifejezetten csúnya vagy, egyetlen lánynál sincs esélyed sajnos.
2012. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. mire számítottál? Mindenkinek szép lányok fognak jutni? Annyi azért nincs belőlük a földön.
2012. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az átlagos nőknek is fullos pasi kell, ne aggódj, hiába adod lejjebb, nincs hova......
2012. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet lejjebb adni, mert a kövér lányok többsége is már helyes és vékony sráccal jár, hogy ezzel is kompenzáljon és ezzel is sokkal jobban bele tudjon illeszkedni a csordába, a többi szép lány-helyes pasi kombóba.Tehát a pasik képesek lejjebb adni az ízlésben is, de a lányok soha. Ezt jól jegyezd meg.
2012. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!