Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik választás lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik választás lenne a helyes? Csajok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van két pasi az életemben,az egyiket barátokon keresztül,a másikat társkeresőn ismertem meg. Az egyik(a társkeresős) egy jól szituált,elég pénzes,okos pasi,viszont egy jó 15 évvel idősebb nálam. A másik,akit barátokon keresztül ismertem meg,tipikus rosszfiú,akinek ugyan nem mély a zsebe,de amit szeretne,azt előteremti,ráadásul nagyon jól néz ki,tökre az esetem,jófej,meg minden.Ráadásul korban is jobban illik hozzám. Igazából mindkettőt kedvelem,csak félek attól,hogy ha választom x-et,akkor pár hónap,és eszembe fog jutni,hogy y-al jobban jártam volna lehet......ti melyiket választanátok? Előre is köszi.

ui : mielőtt jönnének a degradáló válaszok,hogy "hülye k*rva,csak a pénz érdekel",közlöm,hogy ez egyáltalán nem így van. Az első esetében nem a pénz,hanem egy biztos élet csábít,szóval ezt úgy értem,hogy a másik pasi kicsit csapodár,olyan jöttem-láttam-megyek típus,az első viszont megbízható.

23/N


2012. nov. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress valaki olyat, akit igazán akarsz...
2012. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már mi válasszunk helyetted...
2012. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz, beszélgess mindkettővel ( nem randi, csak ismetkedés) aztán majd eldől kihez vonzódsz :). És hallgass a szívedre!
2012. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt várod, hogy megmondjuk melyiket válaszd? Az életedet is mi éljük le helyetted?
2012. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a második de csak a kor miatt. ezt nked kell tudnod.
2012. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha két férfit szeresd, a másodikat válaszd, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, akkor nem szerettél volna bele a másodikba." :)


Amúgy ismerkedj meg mindkettővel. Amelyik jobban meg tud nevettetni, azt válaszd:)

2012. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is találkozz mindkettővel, és amelyikkel jobban el tudod képzelni a dolgot, azzal randizz, és majd alakul. A korra ne adj, nem mindig mérvadó. A barátom közel 10 évvel idősebb nálam, és már lassan 6 éve élünk boldogan :)
2012. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!