Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi szintin tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szintin tud játszani az egy nőnek általában tetszik, vagy nem tetszik, esetleg nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
Mindig ódzkodok ezt bevallani, mert mindig attól tartok, hogy férfi létemre így túlzottan érzelgősnek tűnnék, és így elriasztom őket.
2012. júl. 6. 12:18
 1/8 okoska31 ***** válasza:
Én zongoráztam lánynak - az tetszett.:)
2012. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 okoska31 ***** válasza:

ha oda jutsz majd, hogy nálatok lesz, jó esetben úgyis megkérdezi, hogy tudsz-e rajta játszani - onnan már csak szép érzelmes számot kell megtanulni.

(nem klasszikus darabot...)

2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Tetszik, vagy nem tetszik, vagy nincs jelentősége. Helyes a sorrend.
2012. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szintetizátortól kiráz a hideg, de ha zongorázik, azonnal benedvesedek!
2012. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Viccelsz?! Még jó hogy bejön a szinti a csajoknak! Én is szintizek és utánam omlanak a nők.

Zágyvááá Tíbour alias Szintiboy vóótam Tiszakarádrúú


Ha nem ismernél egy kis izelítő a művészetemből.

http://www.youtube.com/watch?v=rYrolqfj8oU&feature=related

2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál (69%-os....) a pont :DD
2012. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Senkit sem érdekel, csak ha épp házasodni készül és kell valami zene a lagzihoz...
2012. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Akkor tisztázzuk a nők imádják a zenész pasikat és nem csak a tökös rock zenészeket... a zongora kifejezetten bejövős kategória, puncinedvesítő hangszer. Szintizés is. Amúgy minden harmadik lány tuti hogy már álmodozott arról hogy a hercege zongorázik neki... szóval erről ennyit! :)
2012. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!