Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön soha sem össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön soha sem össze? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval, pár éve tetszett egy fiú, én is tetszettem neki, de nem lett közöttünk semmi, mert a legjobb barátnőmnek is ő tetszett, ami miatt a fiú nem akart velem összejönni, hogy ne bántsa meg őt. Mellesleg az ő legjobb barátjának pedig én tetszettem, ami tovább bonyolította a dolgokat. Ezek után a legjobb barátnőm kijelentette, hogy mekkora lúzer vagyok, és hogy miattam nem jöhetett össze a fiúval, szóba sem állt velem, ahogy a fiú sem. (osztálytársak vagyunk) Később egy másik fiú tetszett meg nekem, tök kedves volt, aztán rá pár napra lesz.art, és ezt játszotta velem hónapokig. Egyik nap még mosolyog érdeklődik, aztán rám se néz, nem is köszön, semmi. Pedig én tényleg semmi olyasmit nem csináltam, amivel megbánthattam volna. Aztán jött egy harmadik fiú, aki órákon engem bámul, ha mondjuk felszólít a tanár rögtön felkapja fejét és figyel. Vele kb. havonta ha egy szót váltunk, és az is csak olyan szintű, hogy hány pontos lett ez vagy az a dogám, és mi volt a házi ebből meg abból. A 3 történet között 1-1 év telt el, a 3. egészen friss. :D Mit csináljak, hogy ezt ne szúrjam el mint a többit? Egyáltalán a 2. történetnél mit csinálhattam rosszul? Egyébként a külsőmmel nagyon nincs gond, átlagosan nézek ki (ahogy a fiúk is akiket kiszemeltem).

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :))


16L



2012. nov. 17. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a barátnőd bekavart a hátad mögött a 2. sztorit illetően. Valamit mondott a srácnak, amivel keresztbe tett neked. Mondok valamit. Suliba ne keress pasit, mert ott csak sz.rkavarás lesz belőle. Mindig lesz egy olyan bunkó aki bele fog pofázni a te kapcsolatodba, és ott fog keresztbe tenni ahol tud.
2012. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem te csinálod rosszul a dolgokat, elképzelhető, hogy olyan fiúkat fogtál ki, akiket nem kellett volna. Nem kell egyből magadat hibáztatni. A barátnőddel, aki megsértődött rád, ne is törődj. Nem bírta megfogni magának a srácot, és egyszerűbb volt más számlájára írni a dolgot, minthogy magába nézzen.
2012. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És még egy jó tanácsot szeretnék adni. Aki ilyeneket csinál veled, az valószínű, hogy nem a barátnőd, mert egy barátnő az segít, és nem keresztbe tesz neked. Ő nem a barátnőd, hanem a riválisod. És ne is tárulkozz ki előtte, ne mondj magadról és a magánügyeidről neki semmit, mert mindig irigykedni fog rád, és fölhasználja ellened azokat az információkat, amiket mondtál neki.
2012. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nn-- válasza:

3.-al mi a baj? nincs elszúrva semmi, nyilvánvaló hogy tetszel neki! most elvárod hogy ügyes legyen és beszélgetni tudjon veled, vagy mi? menj oda hozzá te! egy idő után neki is menni fog. ha pedig ő nem kell akkor meg az, de akkor döntsd szépen el és közöld vele az eredményt.


nem értem amúgy, hogy minek neked fiú, ha nem vagy szerelmes.


F

2012. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem voltam/vagyok szerelmes? :)Nagyon is fontos nekem a 3. (ahogy a többi is az volt valamikor), csak félek, hogy ezt is elrontom mint a többit. Oda szoktam menni hozzá beszélgetni, csak iszonyatosan személytelen az összes ilyen beszélgetés, és nem vagyok benne biztos, tényleg kellek-e neki, vagy ő is ugyanazt csinálja majd velem mint a 2. fiú.

Egyébként köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2012. nov. 18. 20:00
 6/7 nn-- válasza:
mert nem tart elég sokáig? suli után vagy hétvégén... ha egy egész nap után se jó akkor meg hagyd, majd találsz 4-et
2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"vagy ő is ugyanazt csinálja majd velem mint a 2. fiú."


Figyu, a második fiúval sem lett volna semmi gond, ha a barátnőd nem kavar be a hátad mögött. Biztos vagyok benne, hogy ő tett keresztbe neked. Ő nem barátnőd, hanem a riválisod.

2012. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!