Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Nem hívnak sehova, pedig elvileg jófej vagyok. :S

Figyelt kérdés

Valahogy nekem olyan nehezen megy ez a "barátkozz emberekkel, ismerkedj, ők új embereket mutatnak be és így lesz valakid" kategória.


Én könnyedén összeismerkedek idegenekkel, szoktak is kedvelni, még pár napig megy is a nagy ígérgetés, hogy húú ezt még megismételjük, meg stb, mert jófej vagyok, érdekes, vicces, értelmes stb... Aztán semmi.


Én nem értem. Mindenki a környezetemben összeismerkedik valakikkel, és utána hetekig együtt lógnak, új embereket ismernek meg, stb stb.


Én is felvetettem a programokat és kezdeményeztem, hogy én indítsam be ezt a folyamatot, és mindig lelkesedtek, hogy húúú igen, tök jó lenne! Aztán SEMMI!


Komolyan nem értem, mit csinálok rosszul? Nem vagyok gépfüggő, egy percig nem hiányolom a netet, szívesen vagyok az emberekkel, és csinálok velük valódi programokat, technikailag bármilyen szórakozási formára vevő vagyok, és minden emberrel barátságos vagyok, senkivel nem vagyok flegma és lekezelő, de egyszerűen én soha az életbe nem kerülök bele ilyen baráti társaságokba.


Mindig van 1-1 barátom, de ennyiben ki is merül. Velük meg kettesben nehéz, mert ha megismernék egy új embert, nem lehet csak úgy faképnél hagyni őket, és másvalakire koncentrálni, az illetlenség (míg ugye, ha vagytok 5-6an és te épp csak egy új személyre figyelsz, akkor azért a többi 5-6 nem marad magányos).


Mit csinálok rosszul? Szeretnék részt venni a közösségi életben, programokban, de nem megy. :(


21L


2012. okt. 30. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja. Elvileg, de mi van ha igazából egy rosszindulatú társaság középpontja akar lenni, ostoba, magadnak való ki fruska vagy???


NA EBHEN AZ ESETBEN MIT LÉPNÉL.


N ragaszkodj görcsösen egy társasághoz!

Hagyd magad fólyni az árral!!!!

2012. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a kérdező ilyen kis fruska mert azok köré mindig hatalmas társaság gyűlik, elsősorban fiúk akik lyukasztani akarnak..... ha jól értem az a baj hogy a régi barátaidat nem szeretnéd elhanyagolni az újak miatt de az a legjobb megoldás ha összehozod őket és akk már egyböl 3-an vagytok, több a beszédtéma stb. egyébként te is szervezhetsz programokat a régi barátaiddal és közben lehetőségetek lesz megismerni új embereket
2012. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Már az első mondatban ott a megoldás.te nem vagy jófej,idegesítő vagy okoskodó,es valószínűleg csúnya is.ha legalább jól neznel ki akkor valaki biztos meg akarna dugni de így még bottal sem piszkálnának.szerintem ne erőltesd ezt a dolgot és akkor legalább másokkal jót teszel es talán egyszer majd megváltást nyersz a mennyországba.
2012. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szép volt.
2012. okt. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező. Én a helyedben örülnék neki, hogy van leglább olyan, akit barátnak hívsz. Nekem nincs barátom, még csak haverom sem, csak van egykét ismerősőm, akikkel két hetente egyszer beszélünk egy mondatot, ezenkívüli időben meg csupán köszönő viszony van velük, egyéb napokon. Egyszerűen ennél a szintnél én nem tudok fentebb jutni. Igaz nincs is nagyon motivációm rá. Pont amennyire nem akarok barátokat, csak annyira mégis, de valahogy inkább kerülöm a kommunikációt.
2012. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Szerintem ezzel van a gond, hogy te "jófej vagyok, érdekes, vicces, értelmes stb", a legtöbb emberre ez sajnos nem igaz, általában csak 1-2 témáról tudnak beszélni, és mivel a hasonló a hasonlóval van jóban ezért nem tudsz annyira beilleszkedni.

Egy baráti társaságba való bekerüléshez annyi kell, hogy legyen valaki akit ismersz, legyél velük sokat és ne legyél unszimpatikus.

2012. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!