Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek is rosszul esett volna? Vagy csak én csinálok a bolhából elefántot?

Figyelt kérdés

nem értem h befolyásolhatja ennyire egy frizura.első randira kibontott hajjal mentem,csinosan felöltöztem, ugye az ember igyekszik a legjobb formáját hozni.majd második randin úgy döntöttem h csinálok egy szép kontyot hiszen

nagyon hosszú hullámos dús hajam van,így nem kellemes mindig kibontva hordani,a szél ,eső eléggé viseltessé tenné és így nem érezném jól magam.na meg frissen mosva szép igazán kibontva ,akkor hullámosodik szépen így általában a köztes 1-2 napban fel szoktam kontyolni és hozzá egy csinos fülbevaló.eddig még nem szólta le senki sem,sőt volt aki szerint talán még jobban is áll így mert kiemeli így az arcomat.erre második randin alig akart felismerni,pedig csak a frizura volt más,annyit mondott érdekes hangsúllyal h elég furcsa.rosszul esett hiszen vhogy nem erre a reakcióra számítottam a második találkozásnál egyből.

most akkor ne hordjam összefogva a hajam ha vele találkozom? vagy mindig találkozás előtt mossam meg hirtelen? de így nem lenne túl kellemes elmenni h tudom h neki így nem kifejezetten tetszem úgy mint először.


2012. okt. 2. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez aztán a probléma. Menj hozzá.
2012. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szokatlan volt neki. Az én barátom is utálta az elején ha felfogtam a hajam de aztán amikor látott sokszor úgy akkor azt mondta sokkal jobban tetszik ha felfogom a hajam :).
2012. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te nagyon unatkozol? nem mindenkinek tetszik a konty 21L
2012. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!