Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy tipikus kérdés lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy tipikus kérdés lesz, de hogyan vonjam magamra egy srác figyelmét?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok és teljesen oda vagyok egy srácért. Ő még csak 9.-es én meg már 10.-es vagyok és egyszerűen észre sem vesz. Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Kata



2012. nov. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kata! Uhhh ez nehéz kérdés. Van olyan hely, vagy program, ahol beszélgetésbe tudnátok keveredni? Nekem ezek a sulis pasik sose jöttek be. Egy pasas tetszett 4 éven keresztül a szakközépben, de soha nem történt semmi! Kíváncsi vagyok mit írnak a többiek..:)
2012. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szemezzetek.sokat nézz rá
2012. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még vmi tanács?
2012. nov. 18. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
meny oda kérdezdmeg h menyi az idő v kérj tőle 1 kis pénzt pl kávéra (én is így csináltam 2 éve vagyunk együtt)
2012. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az időset vagy a pénzeset csináltad meg?

a másik,h ha pénzt kérek tőle úgy,h nem is ismerem az elég égő, szerintem, nem? :)

2012. nov. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!