Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életed legjobb randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legjobb randi helyszíne? Esetleg ami kicsit poénosabb helyszín, nem olyan megszokott stb.

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Temető xD .Netes ismerkedés,a pasi 20km-re lakott tőlem.Írtam Neki,hogy megyek mamihoz a temetőbe,erre a barom állat a tudtom nélkül átbicajozott,mert meg akart lepni :D .Odajött hozzám a sírhoz,azt hittem lepetézek a döbbenettől :D .Alig tudtam levakarni magamról a betegagyú majmot :D .
2012. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvettem a lányt 17 órakor, a kocsi mögött ott volt a motorom utánfutón. Elvittük a szerelőhöz, aztán futóstul kocsikáztunk a városban kb negyedórát. Utána félóra séta, majd megint negyedóra "futózás", aztán bementünk a Lidlbe kólát venni, majd hazavittem. Szerintem egész eredeti voltam :D Tetszett neki, milyen jól tolatok futóval. Jövőhéten második randi.
2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem mondom, hogy a legjobb, de nagyon jó volt a budavári labirintus. Nem napközben, hanem este menjetek, akkor lekapcsolják a világítást, és olajlámpásokkal kell végigmenni. Én már a világosban lévő szobortól megijedtem. :D (hozzátenném másodikra már nem olyan vicces....)
2012. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!