Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viselkedjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

sziasztok! Járni kezdtem a legjobb fiú barátommal. Azt beszéltük, hogy ha nem jön össze, akkor max maradunk barátok, de én meg szeretném próbálni. Pénteken találkoztunk, de nem volt semmi, csak kézen fogva sétáltunk. Én másra számítottam, kicsit csalódott is vagyok. De megértem, nekem is furcsa, mert eddig ugye barátok voltunk, most meg hirtelen több lett belőle. Ráadásul még osztálytársak is vagyunk és a suliban ugyanúgy viselkedtünk mint eddig, nem is tudja senki más, csak a legjobb barátnőm. Szerintetek hogyan viselkedjek? Vagy jobb lenne, ha csak barátok maradnánk? De akkor már nem lenne ugyanaz és nem is szeretném megbántani. Mit csináljak, hogyan oldjam fel kicsit a hangulatot? És a suliban hogy viselkedjünk egymással?

Köszönöm az értelmes válaszokat!

L/14



2012. nov. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Suliban viselkedj úgy mintha barát lenne.Kint a nagyvilágban vesd be magad.

De egyáltalán ő érez valamit?

2012. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már régóta tetszettem neki, de egy ideje szerelmes is belém.
2012. nov. 5. 18:58
 3/4 anonim válasza:
legyél kicsit kezdeményezőbb, habár 14 éves korban nem tudom mit szeretnél, mi történjen? kicsit korainak tartom hogy ti már sexuláis kapcsolatot ápoljatok. a diák szerelem jó dolog de múlandó. sztem még inkább maradjatok barátok:)
2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok lefeküdni vele, de ennél azért komolyabbra gondoltam, mert szinte ugyanúgy viselkedett...
2012. nov. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!