Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, megharagudnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megharagudnátok ilyen helyzetben a lányra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek írtam egy üzit, hogy haverkodni szeretnék vele de mindezt fogadás miatt, de ezt ő nem tudja. Azóta jól el vagyunk, beszélgetünk, meg is tetszett nekem. Nos, ha bevallanám neki, hogy fogadásból volt az, hogy ráírjak, szerintetek megharagudna? FIÚK TI MEGHARAGUDNÁTOK? Vagy mit tennétek?
2012. nov. 18. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem repesnék az örömtől...de végül megbocsátanék, mint az amerikai filmekben szokás...
2012. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen megharagudnék. Nem szép dolog mert nem a csávó miatt kerested meg hanem fogadásból és megalázó. Neked hogy esne forditott esetben??
2012. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat.
2012. nov. 18. 21:10
 4/14 A kérdező kommentje:
De utolsó, akkor inkább ne mondjam el neki? Mert amúgy elég gáz, hogy én kezdeményeztem az egész ismerkedést..most iyen nyomulós csajnak néz..
2012. nov. 18. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha fiú lennék, igen, mert ezzel magadról elmondod hogy idióta, másokon átgázoló liba vagy.
2012. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna és megharagudnék a csajra. De amúgy ha tényleg megtetszenék neki, akkor lehet megbocsájtanám.
2012. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg haragudnék rá, illetve szomorú lennék, hogy átvertek. Hogy megbocsátanék-e neki, azt nem tudom. Azt viszont tudom, hogy az emberi érzésekkel játszani veszélyes dolog (és gonosz is), és hogy a bizalmat nehéz megszerezni, de könnyű elveszteni.
2012. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kivágnálak az ismerőseim közül mint a sicc

17/F

2012. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megharagudnék, mert nem szép dolog azért felkeresni valakit csupán fogadásból és végül beléd szeretne esetleg és te is belé és kiderülne mi a helyzet. Jogosan sértődnék én meg mert azt érezném hogy az is a fogadás része hogy kapcsolatba álljon velem a lány. Én totál megharagudnék ez miatt, én a helyedben eltitkolnám.
2012. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen! Örök harag és magázódás.
2012. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!