Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Tanácstalan vagyok. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már korábban írtam hogy van egy oszt.társam aki tettszik és elmondtam neki hogy ez így van. Ő ugye nem akar most kapcsolatot mert jól érzi így magát meg fura lenne ugye neki is ez ogy osztálytársak vagyunk. Később mint kiderült ő most ilyen Barátság extra féle kapcsolatot szeretne.(egyszer ott aludt nálam de nem történt semmi olyan dolog csak egy ágyban aludtunk..) De én ha én inkább komolyat szeretnék és inkább várnék nyárig, mert mondta hogy visszatérünk majd erre nyáron. Na de most bejött egy olyan fiú is a képbe aki szintén a suliba jár egy évvel feledtem van. Én is tetszek neki meg nekem is ő. Ma beszéltem vele először és már szóba is hozta hogy jó lenne találkozni a szünetben. Meg érdeklem őt legalább és nekem most erre van szükségem. (Hozzáteszem még szűz vagyok ezért se szeretnék barátság extrákat) Most a másik fiúval mit kéne tennem aki az oszt.társam? Mondjam meg neki hogy inkább hagyjuk ezt a dolgot, és majd visszatérünk rá ha készen áll? Csak nem akarom hogy pletykáljanak rólam hogy mással is ismerkedek.:/ Nagyjából ennyi, de ha van hozzá kérdés, még válaszolok, ha valami nem világos.:)
2012. okt. 29. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h bármit is kéne mondanod az osztálytársadnak, nem tartozol neki magyarázattal, nem ígértetek egymásnak semmit.

Jól döntöttél, a másik sráccal boldog lehetsz. Sok sikert hozzá! :)

2012. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mivel nincs semmi az osztálytársaddal nem tartozol neki elszámolással hogy kivel ismerkedsz. Ö nem akarta vessen magára. Ha tetszik ez a srác meg te is neki akkor hajrá, aztán ki tudja mi lesz még nyárig.... Hagyd hogy alakuljanak a dolgok.
2012. okt. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 29. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:
az igaz, hogy nem jársz az osztálytársaddal, de mivel te is mondtad, hogy a pletykákat szeretnéd elkerülni, ez miatt jobb lenne, ha megbeszélnéd azért vele a dolgokat, tisztáznád, hogy most mással is ismerkedsz
2012. okt. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz, köszönöm! :)
2012. okt. 29. 00:57
 6/9 anonim ***** válasza:
De mindenekelőtt magadban tisztázd, hogy mi a helyzet. Mert ha szerelmes vagy az osztálytársadba, akkor nem leszel boldog a másik sráccal csak azért mert érdeklődik irántad. Akkor bántani fog a helyzet egy idő után. De ha csak szimpla vonzódás van mind a két srác felé benned, akkor azzal foglalkozz, akinél van esély! ;)
2012. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen pont ezt szeretném elkerülni hogy én most beleszerelmesedjek az osztálytársamba mert tudom hogy ő most kihasználná a helyzetemet és nekem így sokkal nehezebb lenne. Jobb is hogy jött most ez a másik fiú mert nekem most arra van szükségem hogy érdekeljek valakit.:) És inkább várok akkor nyárig az osztálytársamra, persze ha addig nem alakulna a másik fiúval komolyabban..:)
2012. okt. 29. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor már tudod is mit kell tenned. Hajrá!
2012. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2012. okt. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!