Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a csúnya és/vagy kövér lányok kedvesebbek, szebb a lelkük, mint a csinos, szép lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő sztereotípia...

2012. nov. 19. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Ráadásnak nem is igaz, a kövér/csúnya lányok a legnagyobb feministák az egész világon. Ráadásul agresszívvá is válhatnak. Szerintem annyi igaz az egészből, hogy az ilyen külsejű lányok is elkelhetnek, ha nagyon szép lelkük van, csak köztük se ám mindenki angyal!
2012. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyet értek, kedves első! :)
2012. nov. 19. 00:17
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok, az első válaszoló leírta a második hülye sztereotípiát. :D

Nem a testalkattól függ a jellem.

2012. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

ugyanazért amiért azt hiszik hogy a csúnya/kövér pasik jólelkűek...

hát én direkt egy csúnyával jöttem össze hogy ő majd tuti nem csal meg meg majd megbecsül, meg demennyire fog szeretni.

ahha. a nagy lóf@szt.

elhagyott egy hasonló rusnya de jó pénzes csajért aki mindig mindent fizetett neki.

nem attól lesz valaki jó vagy rossz mert kövér, csúnya vagy szép, sovány

attól hogy magát milyenné neveli

2012. nov. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a csúnyább lányok is ugyanolyan jók vagy rosszak mint a szépek. Lehet hogy kevésbé magabiztosak, és kevesebb köztük aki a külső alapján választ párt magának,de azt így nem mondanám általánosságba h kedvesebbek vagy szebb a lelkük.
2012. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Első vagyok! Természetesen nem a testalkattól/külsőtől függ a jellem, de tény és való, hogy az egyetemen a legtöbb feminista az kövér-szőrös-igénytelen! Úgy gondolom, hogy egy-kettő nem túl tökéletes testtel megáldott lány gorombává válhat, amiatt, hogy nem rájuk koncentrálnak első soron a jóképű fiúk! De, ha egy nem túl csinos lány ellensúlyozni tudja a külsejének a hiányosságait, megszépülhet a srácok szemében. Szóval nem akartam egy másik sztereotípiát leírni, én a tapasztalataimat akartam megosztani!
2012. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
szerintem a szépek a kedvesebbek:) de nem tudom:D
2012. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen a szépség, amúgy is kiül az embernek az arcára egy idő után nemde? Mint ahogyan a gorombaság/rondaság! Ergo: A kedves szép arcú lányok, azért kedves szép arcú lányok, mert kedvesek. :D
2012. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Barney Stinson elmélete szerint egy nőnek megengedett, hogy hülye legyen mindaddig, amíg megfelelően jól néz ki.


Ha egy csaj nagyon dögös, akkor egy pasi képes elviselni a hülyeségét, mert megéri neki a szépsége miatt. Ha egy nő nem annyira szép, akkor egy bizonyos szintig ellensúlyozni tudja a külsejét azzal, hogy jófej, szórakoztató, vicces, kedves. Persze olyan is van, aki csúnya és ráadásul még bunkó is, és ő így érzi jól magát, na ő az aki nem fog kelleni senkinek.


Azért ennyire elterjedt ez a sztereotípia, mert a kövér lányok ahelyett, hogy összeszednék magukat és rendbe hoznák a kinézetüket, inkább jó kifogásokat keresnek. Például ezt, hogy a kövér lányoknak szebb a lelkük. Én erre azt mondom, annak van igazán szép és erős lelke, aki képes küzdeni, aki nem csak sír hanem cselekszik és tesz azért, hogy jó alakja legyen. Mindenki előtt ott van a lehetőség, hogy sportoljon és formába hozza magát, de egyszerűen annyira lusták tudnak lenni az emberek... sokkal könnyebb ilyen hülye sztereotípiákkal mentegetőzni.


A csúnya lányoknál legtöbbször nem is az arccal van a baj, hanem az alakjukkal. Vannak szép meg átlagos arcú lányok de csúnyát még nagyon keveset láttam. Ha megnézek egy csajt akkor nem a mellét nézem, hanem az alakját és a seggét mert ezeken tud változtatni, a többi mellékes. A vele született szépség nem erény, hanem egyszerű adottság.

2012. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem sem a kinézettől függ a természet, viszont lehetséges, hogy a frusztráció és az előnytelen külső korrelál egymással. Ennek pedig az az oka, hogy az előnytelen külsejűek több negatív visszajelzést kapnak...stb. Valamint az is gyakori jelenség, hogy a lustaság miatt csúnyák, és ahelyett, hogy kezdenének magukkal valamit, inkább irigykednek más lányokra.


Viszont abból elegem van már, hogy nálam folyton dugással próbálkoznak, a lelkemre pedig sz@rnak. Közben itt, gyakorin is nem 1x láttam olyat, hogy volt 2 kép, egyiken egy karcsú, szép csaj, a másikon, pedig egy "átlagosabb", husosabb csaj, és persze kb. mindenki azt mondta, hogy hosszú távra az utóbbit választaná, dugásra pedig az elsőt. Miért ne lehetne hosszú távú kapcsolatot kezdeményezni egy szép lánnyal?

2012. nov. 19. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!