Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írtam egy smst egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy smst egy pasinak, de nem válaszolt. Most akkor írjak neki mégegyet, hogy akkor nem érdekel, és már nem is akarok találkozni vele, mert látom, hogy ő sem akar, vagy ne írjak neki, hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Mert amúgy mikor kérdeztem,hogy akar-e találkozni,akkor igent mondott. :(
2009. aug. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2009. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg amúgy lehet, hogy most azért nem válaszol, mert te hívtad őt el randizni lány létedre, és ez nem minden pasinak jön be. Hagyni kellett volna őt vadászni. Első vagyok, csak most jutott eszembe.
2009. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 perc alatt nem válaszolt? Van három hét? Vagy mennyi? Tudod néha dolgunk van, és nem érünk rá válaszolgatni SMS-ekre. Én spec olyan vagyok, hogy HA VALAMI KELL: HÍVJ FEL!
2009. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az se biztos h már elolvasta, bár nem tudom mikor küldted. Nekem van olyan, hogy be se kapcsolom pár napig a telefont. A "nem érdeklős" sms-t meg ne írj, mert csak 1 magad járatod le, 2 úgysem igazat írsz.
2009. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam,és megkapta,tuti,hogy elolvasta. :( Akkor valami mást esetleg? Megkérdezzem,hogy miért nem válaszolt? Vagy azt sem? :'( Felhívjam?
2009. aug. 15. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.. ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel..
2009. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vàlaszolj.

Legyél büszke.

Ha még ujra irsz,azzal az ö magabiztossàgàt növeled,a te nöisségedet csökkented.

Vàrj,lehet hirtelen irni fgo,akkor te is vàrasd meg!

Tudom,nehéz ilyenkor vàrni,idegesit hogy akkor most mi van,de minnél jobban keresed,annàl keveseb az esély,hogy valaha jelentkezik...

2009. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó! :'(
2009. aug. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!