Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mostanában gyakran sírok is, mert nagyon hiányzik egy lány az életemből, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és szeretjük egymást, annak ellenére, hogy most lényegében lenne egy lány, akivel összejöhetnénk akár?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy hiába minden erőfeszítésem, egyszerűen nem tudok hozzá vonzódni testileg, nem érzek emiatt semmiit sem iránta, a barátnak jó lenne kategória. Ez olyan rossz, mert igazából én csúnya fiú vagyok szerinem és már rondáztak is le néhányan, szóval örülhetek, hogy legalább ez a lány van olyan rendes, hogy nem utasított el, amikor meglátott először és ő maga mondta, hogy máskor is találkozhatnánk és ettől boldog is voltam, de minél többször találkozunk, annál inkább távolodnék tőle, mert nem vonz sajnos szegény külsőre, arcra egyáltalán nem az esetem és van egy kis szakálla is, de a fő probléma, hogy egyszerűen nem vonzódom hozzá, pedig én próbáltam adni esélyt a dolognak. Én kezdemémnyeztem nála, miután elég sok visszautasítást vagy közömbösséget tapasztaltam a szép lányok részéről, az átlagosaknál sem volt szerencsém, így végül a legcsúnyábbnak tartott lányoknál kezdtem el próbálkozni, mert nekem amúgy is nagyon fontos volt mindig is a lány jelleme, ha egy lány nagyon szép, de jellemre nem tudom megszeretni, ugyanúgy nem tudnék már vonzódni hozzá, ahogy most ehhez a szegény lányhoz sem, csak míg a másikhoz a jelleme miatt, addig ez utóbbihoz a külseje miatt. Úgy utálom magamat, miért vagyunk mi fiúk, lányok ennyire felszínesek, miért így működünk, hogy csak a külsőre vonzó emberekhez tudunk vonzódni csak? Így sohasem lehetek boldog, sosem lesz olyan barátnőm, aki külsőre és jellemre is vonzana?:(

Amúgy az is fura, hogy szeretgetős típus vagyok és szeretem ölelgetni, csókolgatni, de mégsem érzek semmi vonzalmat még így sem. Mindig megnézem a számomra vonzó lányokat, de tudom, hogy náluk meg esélytelen vagyok csúnya fiúként, meg sajnos köztük nem találtam jellemre szerethetőt is, aki ne lett volna foglalt vagy ne éreztem volna, hogy neki nem vagyok külsőre az esete. Ilyenkor inkább magamtól tovább léptem az első randi után vagy, miután látta a képemet és nem lett lelkes tőlem. De volt olyan is, aki egyből eltűnt, miután látta a képemet, szóbal én mondom valami ritka ronda fiú lehetek a lányok szemében, szóval most járjak ezzel alánnyal és hazudjam azt, hogy szeretem, kívánom őt, miközben teljesen közömbös a számomra épp azért, amiért engem is elutasítottak sokan a másik nemből, a külseje miatt vagy hagyjam ott és menjek szerzetesnek, mert sohasem fogok olyan lányt találni, aki külsőre is bejönne, jellemre is és én is neki viszont?

Egyébként őszintén szólva nagyon meglepődtem, hogy első tali után is akart még velem újra találkozni, azt hittem, hogy neki sem jöttem be külsőre, már úgy megszoktam, hogy a kutyának sem kellek én a rút kiskacsa. Gondolkoztam azon is, hogy talán neki is kényszerből vagyok, lehet ő sem kap mást és örül, hogy vagyok én, mint pótlék.



2012. nov. 20. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is rondázot már le egy ronda lány.

Hát az vicces volt, de attól nem érzem azt h az lennék.

2012. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:

Kérdező, érdekelne azért, hogy hány éves vagy, vagy pl. szűz vagy-e még:) Ez a sírdogálós nyámnyila/depressziós hangulat nem válik előnyödre, gondolom te is tudod.


Én azt tanácsolnám, hogy ne kergesd el ezt a lányt azért mert nem az az ideális modell, mint ami a médiából folyik. Nem lehet mindenki Kim Kardashian. Persze azért van az a szint is, amivel már cikinek érzed ha látnak .. az nem cél, de ha csak egyszerűen átlagos, akkor szerintem tanulj tőle, vele, mert később előnyödre vállhat. Nem kell kihasználni, szédíteni, amennyire lehet legyél korrekt vele.

2012. nov. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vonzódsz hozzá akkor ne járj vele, csak azért hogy legyen valakid! Majdcsak találsz olyan lányt akire vágysz! (én meg olyan pasit, mert énsem találtam még :( )

Az meg hogy ki ronda ki nem az szubjektív :)

Küldesz képet privátba?

2012. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mit vársz, ha a szép lányokta első randi után nem keresed, csak mert nem ugrottak egyből a nyakadba? Az ilyesmihez, főleg ha nem vagy olyan jóképű, idő kell, nem várhatod, hogy ha nem nézel ki jól, akkor mindjárt oda legyen érted, mert miért lenne? Szabotálod magad.
2012. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!