Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg ilyen felszine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ilyen felszinesek vagytok?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire felszines minden lány? Pedig itt egyetemista, vagy jónevű egyetemet végzett csajokról van szó!

1 évvel ezelött kaptam a kosarakat mint az állat...most meg 10-ből 8 csajt simán megkapok! Sőt volt már, hogy csaj mondta, hogy nem akarok-e vele randizni. A különbség:

- Egy kicsit kisportoltam magam

- Közepesen márkás (pl. Esprit) ruhákban járok és állandóan inget hordok, poló helyet

- borostát növeszettem

- Sokkal nagyobb a pofám!

DE:

- nem keresek többet

- tavaly is már jóképű voltam


Szóval szerintem a legtöbb csajt a TV (Sex és NY) olyanra dresszírozta, hogy totál felszínes lett...


2012. nov. 21. 11:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
Úgyis azt fogják mondani, h ők nem ilyenek, de amúgy igen, ilyen felszínes minden lány.
2012. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
tulajdonképpen ez miért zavar, ha 10/8at megkapsz és élsz is a lehetőséggel? tudod, bort iszol, de vizet prédikálsz...
2012. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ...!

Az viszont igaz, hogy mindenkiben ott lapul a felszínesség!

Személy szerint nekem is fontos a külső, DE nem ez a mérvadó!

2012. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
9%
akkor te tudod a legjobban, egy egyetemistának leginkább a külső számít, és amúgy qrvára felszinesek.
2012. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
81%
Még szép,h felszínesek vagyunk...!!Ilyen hülye kérdést! :D
2012. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, 10-ből 8 csajt simán megkapsz, de ha jobban megismernek és megtudják, hogy milyen nyafka vagy, örülhetsz, ha 100-ból egy megmarad melletted. Bocs a véleményért, nézd el nekem: nő vagyok, gonosz és felszínes. :D
2012. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
41%
Mert eddig igénytelen voltál, na most ebből mentél át nagyképűbe. Szép fejlődéstörténet, csak van értelme? Annyi biztos, hogy megismered a létező nemi betegségek jelentős %-át:D
2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%
Külső ami megfog,de a belső tart meg!Te milyen nővel jönnél össze?Csúnyával vagy széppel? Lehet,hogy te is felszínes vagy....meg az összes pasi?!?!?!Ti nem válogattok,összejöttök fűvel-fával?
2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

Annyira felszínes vagyok, hogy megyek, és felpofozom magam :D

Ez így nem mehet tovább!

2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, most 10-ből 8-at kapsz meg. Szóval 2 most is kikosaraz. Szóval a helyzet változatlan, ugyanúgy kikosaraznak most is, csak most többet próbálkozol:D
2012. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!