Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

2010 óta ismerem a lányt, 5 évvel fiatalabb nálam. Én 40 vagyok. Sokat összejárunk, de mint csak a baráti társaság alkotóelemei. Egy éve volt egy görbe éjszakánk kettesben, jól beboroztunk és a lakásán kötöttünk ki. De nem volt semmi, nem engedte, csak összeölelkzve elaludtunk. Hajnalban hazaküldött. :)


Múlt héten szóltam neki, hogy találkozzunk megint. Nem viszem túlzásba a "randikat". :))) Hétfő este beültünk megint egy helyre, borozgattunk, jól elbeszélgettünk. Majd elkísértem az éjszakai buszhoz. Ott úgy köszönt el, hogy "juj, de jó volt az este". Aztán ketten kétfelé mentünk. Másnap írásban is kifejtette, hogy jól érezte magát.


Azt érzem, hogy azért nem "mer" többet velem, mert barátok vagyunk és talán, mert volt pár hetem az egyik jóbarátnőjével a társaságból. Nem hinném, hogy attól tartana, hogy virágról virágra szállnék. Megbeszéltük, vagyis beszéltünk róla, hogy tarthatnánk egy rétesezős, forraltborozós sétát a havas Normafán, én tanítanám fotózni és esetleg, mehetnék külföldre nyáron, hogy az milyen jóóó lenne!!! De semmi, még egy csók sem volt köztünk…


Több, mint 2 éve "csapom a szelet" nála, mikroszinten, bókolok neki, hogy milyen jól néz ki (nagy, hosszú haja van), milyen jó fej, csinos etc. Tavaly a névnapjára meglepetéscsokrot küldettem neki, sokáig titok övezte, hogy én küldtem neki. Szilveszterkor fedtem fel, hogy én voltam.


A kérdés még mindig él: kezdeményezzek nála? Ha igen, hogyan? Mert elhívni "randira" nem nagy kunszt és többször kifejtettem neki, hogy szerintem milyen nagyszerű pár lennénk.


2012. nov. 21. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
"én lenni jó férfi, te lenni jó nő..."
2012. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, hívd el. ennyi idősen már tudhatnál önállóan ilyen döntést hozni.

Jobban fogod bánni ha nem teszed meg, mintha megtetted volna.

2012. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hívjam el… Nem arról van szó, hogy ennyi idősen még nem tudok önállóan ilyen döntést hozni, hanem van egy kis gubanc… és persze jobban fogom bánni, ha nem teszem meg…


DE!


Szóval, van egy kis gubanc, ami megnehezíti a dolgot. Itt meg fog változni a véleményetek… Van barátnőm. Nem akarom megcsalni. Nem megcsalni akarom. Csak nem érzem az IGAZI kapcsot köztünk. Ezért vagyok nyitott másokra. De ezt ne úgy vegyétek, hogy mellette vannak csajok! Dehogyis! Csak keresem a szerelmet. :(( Nyitott lenni másokra… erre a lányra vagyok nyitott, de nem akarok nyomulni nála, mert ahogy ismerem, pont az ellenkezőjét váltom ki Belőle. Ma este is ott volt a társaságban, beszélgettünk. Mondta, hogy milyen jó volt a hétfő este. Mondtam, hogy akkor majd megyünk Normafára. Nem tűnt úgy, hogy nem akarná. Tudom, most jön a "szégyeljem magam, hogy a barátnőm háta mögött csinálom" és hogy miért nem kezdeményezek ennél a másiknál!!! Anyukája idén halt meg, pasija nincs, kérdeztem, hogy lesz karácsonykor, szenteste, délután egy baráti családnál, este otthon, egyedül. Jó lenne vele lenni, de nekem az én "családommal" kell lennem.



Ha nincs is megoldás rá, jó így kiírni magamból… :(

2012. nov. 22. 00:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Melegedj össze a lánnyal, aztán majd rájössz h megéri-e dobni a barátnődet miatta.
2012. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tűnik. Többet kellene találkoznunk ketten.
2012. nov. 23. 06:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sok időt pazaroltál el, nem voltál spontán ember. A randikra azért megy el, mert meghívod erre arra, és ő ezt kihasználja. De sex semmi igaz? Csak üres pénztárca randik után. Jellemző. Az az igazság, hogy ő élvezi ezt a helyzetet, de belül szól benne a vészcsengő. Sok idő telt el sajnos. A nő nem egy áru amit akkor kapsz meg, ha megveszel neki dolgokat. Szerintem sose fog lefeküdni veled.
2012. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem arra gyúrok, hogy lefektessem, illetve az is benne lenne, ha kapcsolatról beszélhetnénk. De hogy értsd, nem CSAK megdönteni akarom. Az üres pénztárcára meg annyit, hogy hébe-hóba meghívom, mindenki fizeti a saját italát, mint bármikor, amikor baráti összejövetelen vagyunk. De hogy értsd ezt is, nem arra gyúr, hogy fizetgessek neki.
2012. dec. 4. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyúrunk, vazze? :-D
2012. dec. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!