Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek, ha egy jóképű pasi leszólítana titeket az utcán?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 11:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az persze jó, hogy jóképű, de azért ha valami nagyképű, flegma ismerkedős szöveggel jönne, akkor azért nem dicsőülnék meg :D
2012. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

11:42

:D

na el is megyek

:D

Veszprémi vagyok szóval ott legyél a sétálón ;D

2012. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

4-es, 7-es: Akkor hol adnátok esélyt ismerkedésre? Szerintem ez egy olyan dolog, ha abban a pillanatban nem szólítana le az utcán, lehet soha többé nem találkoztok.

Jelenleg én is ezzel a problémával küzdök, hogy hol ismerkedjek lányokkal. Hosszú kapcsolatra vágyom, de legtöbbször túlzottan elutasítóak vagytok. Nem vagyok nagy dumás így nehéz elindítanom egy ismerkedést, de nagyképűség nélkül mondom, a szívem hatalmas és nagyon tudom szeretni, tisztelni, megbecsülni azt a lányt, aki velem van. Csak mindez hiába, ha szóba sem akartok állni velem, pedig ronda sem vagyok.

2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13-as,hány éves vagy?
2012. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25
2012. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
"nehéz elindítanom egy ismerkedést," akkor viszont ezt a mondatodat nem értem!Mi ebben olyan nehéz?
2012. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ellentmondásosnak tűnhet, ezért kifejtem:

Nincs nagy dumám, azaz nem tudok olyan szövegekkel indítani, mint hogy pl.

"-Szia, van pasid?

-Igen, van.

-Nem akarod lecserélni egy viccesre?"

stb...

Amióta az eszemet tudom, mindig nagyon udvarias természetű és kedves voltam és ha beszélgetek lányokkal, ez tetszik is nekik, legalábbis azt mondják, de később a túl nagy érdeklődés, a túl nagy figyelem elijeszti őket. Ez engem borzasztóan összezavar és elbizonytalanít. Nehéz hova tenni a fejemben, hogy elvileg erre a szintű figyelmességre és szeretetre vágytok, mikor azonban megkapjátok, mégsem kell. Én az eddigiek során sajnos ezt vettem észre.

2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Például a napokban két lánynál is próbálkoztam jobb híján társkeresőn. Egyiknek küldtem mailben egy kb. A4-es oldalnyi oldalnyi bemutatkozó/ismerkedő levelet. Erre annyit válaszolt, hogy ilyet hosszú levelet ne írjak, mert elijeszti a lányokat és ő ezt nem tudja elolvasni.


Állam leesett...

2012. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Először is olyannal próbálkozz ,aki tud olvasni...:) A másik meg ,h miért nem próbálkozol élőben?Akkor sokkal nagyobb az esély szerintem,h megismerj vkit vagy elkezdj vmit.Akkor azért már adódnak szituációk,amikre lehet így is úgy is reagálni stb.!
2012. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Élőben is próbálkozom, csak adni akartam egy esélyt a társkeresőknek is, de már kezdem sejteni, hogy kár volt.

Élőben viszont az a probléma, kocsmázni nem kocsmázom mivel soha nem iszom, utcán mindenki rohan, vagy ha sikerül is megszólítani valakit, már veszik elő a gázsprayt, vagy pörög az ujjuk a 107-en (Pécs...); plázákban csoportosan ücsörögnek a lányok, esélytelen onnan kiragadni egy lányt, mert csak kiröhögnek; kávézókban magányos lányokat nem nagyon szoktam látni; könyvtárba nem ezért mennek; diszkóban nem lehet normálisan ismerkedni; mi maradt ki?

2012. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!