Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítélendő, ha egy 22 éves fiúnak 14-15 éves barátnője van?

Figyelt kérdés
Későn érő típusú srác vagyok, így hát még csak 21 évesen csókolóztam először egy buliban részegen és hát akkor jöttem rá, hogy vonzódom a 14-16 év körüli lányokhoz is, azóta pedig már szinte csak ilyen korú lányok érdekelnek. Már régebben is észrvettemm, hogy folyton 14-15 év körüli kiscsajok szemeztek velem, vagy épp haverom szólt, hogy néznek engem ezek a fiatal lányok. Aztán tavaly nyáron, majd később buliban egyértelművé vált, hogy valamiért jobban vonzódnak hozzám, mint a korombeli lányok. Eddig csak csókig jutottam két ilyen fiatal lányokkal, de azóta egyre jobban izgat, hogy legyen is egy ilyen korú barátnőm. Viszont bűntudatom is van kcisit, mert biztos sokan egy gonosz pedofil, szörnyként néznének rám és emiatt van bennem egy távolságtartás is. Sajnos az emberek előítéletesek és csak a számokat, a kort látják, nem érdekli őket, hogy van, aki tud szeretni is, csak a gonoszt, a rosszat látják, aki megrontja a kislányokat. Nem vagyok szent, persze, hogy izgat a szex is persze, de ha találnék egy rendes lányt, tudnék várni vele. Eddig is sok évig vártam, egy-két év már semmi sem lenne ahhoz képest akkor már. Inkább mások támadása zavarna, meg a sok előítélet, mindenki bűnösnek, rossznak tartana, pedig nem is ismernek. Úgyhogy most titokban tartom, hogy vonzódom a 14-15 év körüli lányokhoz is és nem is próbálkozom egynél sem inkább. Csak csendben csodálom szépségüket.
2012. nov. 23. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

22 évesen 18 éves barátnő a legalja. A 14 éves az még gyerek!!! Ha a húgom (16) hazaállítana egy 20-25 éves csávóval, akkor addig ütném, amíg csak tudom. Széttépném az ilyen gyereket!


Legyen már tartásod! 22 évesen egy 14-15 éves gyerek szintjén állsz?!

2012. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Pedómaci hazatért...

Amúgy az első hozzászólóval értek egyet.

Iciripiciri cafrangokra szaggatnám amelyik a húgomra mászik ilyen kor helyzetben. (mák, hogy nincs húgom, de ha lenne...)

2012. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
PedooooooooooooooPedoPedoPedo
2012. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
szerintem nem elítélendő...:-)
2012. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem,kinövöd,mert egyszer biztosan emberedre találsz egy határozott apuka személyében.Amúgy én simán feljelentenélek érte,ha a lányom közelébe merészkednél,vagy ahogyan te mondod,csodálnád a szépségét.
2012. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is.
2012. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A társadalom szintjén az előítélet erős. Törvényileg pedofilnak nem számítanál egyébként. Bár szerintem pedofil hajlamod van, ami részben bennem is van.

De beszélgettél már komolyabban el egy olyan idős lánnyal? Ismersz-e egyáltalán olyas valakit? Mert ha elkezdenél beszélgetni egy olyan lánnyal, akkor rájönnél hogy más szinten vagytok. S valószínűleg ez is oda vezethető vissza, hogy tetszenek neked, mert akkoriba nem élhetted meg. S igyekszel bepótolni a tinédzseri élményeket.

Én nem vagyok az ellenzője, de nem is hiszem hogy ilyen nagy korkülönbség ilyen fiatalon elmenne. S inkább próbálj korodhoz közelebbit keresni, aki későn érő típus. Egyébként meg már néhény mostani 14-15évesek idősebbnek néznek ki, mint egy 18-20éves.

2012. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a gond.. hogy ma a "kapcsolatok" legalább fele olyan, hogy 13-16 éves kisk.rvákkal kavar valami igazi perverz 22-35 éves pedomaci. Fúj

A legrosszabb meg az, hogy ez a lányok szerint tök normális..

2012. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tenyleg legyen tartasod!

Biztosan vannak szinten keson ero lanyok a te korosztalyodbol!

Attol meg h kisfius vagy nem kell automatikusan szinte kiskoruakhoz fordulnod;)

2012. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval.
2012. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!