Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugyanolyan típusú ronda pasik akarnak velem randizni?

Figyelt kérdés

Van egyfajta olyan típusú ronda pasi amelyik nekem nagyon bejön. Nagy barnaszemű, egymástól távol vannak a szemei, olyan görbe szemöldök,kis vékony száj, keskeny váll és sovány alak, 170-175 centis magasság, és rövid kezek meg lábak.

ehhez képest mind olyan ronda pasik jönnek oda hozzám akiknek keskeny csíkszemük van közel egymáshoz, ráadásul kék vagy zöld vagy semmilyen színű ami nem tetszik, olyan egyenes a szemöldökük mint a legófiguráknak, vastag széles a szájuk és nem soványak.

és valamelyik meg böhöm magas is hozzá

miért nem azok jönnek oda akik bejönnek?


2012. nov. 24. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pont azért ahogy osztályozod őket. először magadban kellene keresni a hibát ...
2012. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

miről beszélsz?

nekem egy bizonyos fajta tetszik de mindig a másik fajta jön oda akik nem tetszenek

ezen mi a hiba b+?

2012. nov. 24. 00:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd meg ezektől a bengáktól, hogy a sarokban szorongó haverjukat nem küldenék-e oda hozzád, mert velük ismerkednél is.


Másrészt az csak nekem bizarr, hogy úgy keresel pasit, mint a rendőrség a bankrablókat? Csak egy fantomkép hiányzik.

2012. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

leírtam hogy mik tetszenek és mik nem

1-1 dolog más az elmegy

de irritálnak már a csíkszemű, egyenes szemöldökű vastag szájúak

ez a 3 dolog irritál legjobban a többi nem érdekes

és MINDIÍÍG ilyenek jönnek oda és ez már kiveri a biztosítékot

azért tettem fel a kérdést hogy hogy lehetne a nagyszemű görbe szemöldökű vékony szájúakat odacsábítani magamhoz :D

2012. nov. 24. 00:22
 5/13 A kérdező kommentje:
mit kötekszel, ha nem tetszik a kérdés el lehet húzni...utánzó majom... a b+ helyett nem is tudsz mást kitalálni... te rostos kábel teeee :D
2012. nov. 24. 00:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval csupa kínai meg koreai jár rád farkat csóválni?! Szar lehet neked. A sors ezt dobta neked! Ez a magyarázat. mi más volna?!
2012. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tényleg olyan kínais típusok

szóval ami magyarban a leg ázsiaisabb lehet, mind olyan talál be

de nekem nem tetszenek

2012. nov. 24. 00:38
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, itt te vagy szánalmas, és nem az a válaszoló, akkor beégetett is téged. Valószínűleg azért nem mennek oda azok a pasik hozzád, mert egyáltalán nem vagy nőies ezzel a stílussal meg beszéddel. gyökér
2012. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ha igazad lenne a másikok se jönnének oda

és az a válaszoló szánalmas mert itt kötekszik azok után hogy haszontalan választ adott

nem kötelező ide írni

neked sem

gyökér

2012. nov. 24. 00:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked meg nem kötelező ilyen ostobának maradni, gyökér
2012. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!