Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert olyan alszentek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan alszentek a lanyok, hogy mindig azt mondjak mint a papagaj, hogy a kulso megfog belso megtart es. Ugyanolyan fontos mind a ketto (oriasi humbuk szoveg)?

Figyelt kérdés
Tegnap is volt itt a.gykn es kerdes olyan cim alatt.szerepel, hogy Ti mit gondolnatok ha egy pasi ilyet csinal? Egy kulsosegekre maximalisan buko buta lany fejtette.ki a velemenyet, hogy a kulso mindenek.felett all, aki azt irta oda valaszkent, hogy ez igy van es nyugodtan valogass ezerrel kulso alapjan az mind magas szazalekot kapott a.valaszaira, aki szerint meg felszines a kerdezo, azt mind lepontoztak. A masik meg az, hogy ha itt a gykn van kerdes a belsovel kapcsolatban akkor jon max 10 valasz a kerdesre, ha ha kulsovel kapcsolatos.a.kerdes akkor meg jon alaphangon is 40valasz. Azzal meg senki ne jojjon, hogy a kulso megfog, belso megtart. Mert 100 bol 95 huszonot ev alatti lanyt a kulso fogj meg es a belso mar nem erdekli, hanem megprobalja a pasit a sajat izlesehez formalni belsore is. Vagyis elviseli. Ha ez nem.igy lenne akkor a buszon is a gimis fruskak mem a szotlan szepfiuhoz ulnenek le beszelgetni, hanem a jo dumas ronda.pasihoz. De az mindig egyedul ul. A kulso mindig mindenek felett all. Az okos embereknel.is az dont. Pl ha egy okos cegvezeto noi alkalmazottat keres akkor nem a kover160 centiset fogja valasztani, hanem a csinos 175 csntiset. Ezt felmeresek bizonyitottal be. Mindenben a kulso dont.
2012. okt. 26. 08:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Én mikor találkoztam a párommal (több mint egy éve együtt vagyunk és egy éve együtt lakunk) a külsője fogott meg engem is aztán megismertem és azóta is imádom.
2012. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%
Úgy van, ahogy mondod. A lányok általában még maguknak se vallják be, h csak a külső érdekli őket. Viszont nem 100-ból 95, 25 év alatti lányt, hanem minden lányt/nőt, kortól függetlenül.
2012. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ha odamegy a focista helyes fiucska a gimis lanykahoz udvarolni, akkor ha sut rola hogy egy utolso paraszt akkor is azt latom 10bol 9 szer hogy par hét mulva mar kezen fogva mennek egyutt. Mert a kulso felulirja a hulladek belsot is, megbocsat neki szonte mindent, mert olyan cuki es majd elolvad tole.
2012. okt. 26. 08:32
 4/35 A kérdező kommentje:
Elso is.mondta, hogy a kulseje fogta meg es csak.azutan ismerte meg. Ezt latom.en is mindig. De akkor legyetek sziveske ne jojjetek ezzel a belso megtart dumaval, mert kiabrandito.
2012. okt. 26. 08:34
 5/35 Somnium válasza:

Nekem a belső a fontos.Páromat régi ismerősömön keresztül ismertem meg.Teljesen véletlenül, amikor gitárost kerestek.

Az fogott meg, ahogy írt, amit írt, a humora, a közös témák.Az, hogy kedves volt, megértő és figyelmes. (akkor még nem láttam).Hamar megkedveltem, persze amikor találkoztunk külsőre is tetszett, annyira szépek a szemei és persze minden más is, de nekem ez az első amit megnézek egy férfin.Mondjuk engem nem vonz a kigyúr, üresfejű szépfiú típus, sem a gyökerek.Többre tartom azt akivel tudok őszintén nevetni és el tudok lenni, mint azt aki helyes de nincs benne semmi.Szóval szerintem sokkal fontosabb a belső és le lehet érte pontozni... 20/L

2012. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Somnium, nem azért pontoztalak le, mert "fontosabb neked a belső", hanem mert hazudtál.
2012. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Somnium válasza:
Azt kétlem...
2012. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Épp most fakadtam ki egyel feljebb egy ugyanilyen témájú kérdésről, nem igaz, hogy minden nap többször fel kell tenni ezt a kérdést...
2012. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Hol itt a kérdés? Ahogy látom, annyira megvan a saját véleményed, hogy nem tűnik úgy, mintha az ellenvéleményre kíváncsi lennél (mert szerinted olyan nincs is, vagy akinek van, az hazudik)


De ha már itt vagyok, elmondom a saját példámat (bár valószínűleg úgysem hiszed el). Nekem volt olyan férfi, akit látásból ismertem csak, de egyáltalán nem helyes, nincs kigyúrt teste, semmi, ezért tény, hogy nem is érdekelt. Aztán 1-2 évvel később elkezdtünk beszélgetni, és kb. 2 hét után teljesen beleszerettem.


Aztán voltak olyan fiúk is, akik külsőre nagyon jól néztek ki, de mikor kiderült, hogy milyen bunkók meg beképzeltek, én azonnal kiábrándultam belőlük (és utána már nem is tűntek olyan jóképűnek).

2012. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Tehát minden nőnek a külső a fontos, akinek meg nem, az hazudik...

Leírom, hogy mi a gond ezzel a gondolkodásmóddal: tegyük fel, hogy 100 nőből 99 számára valóban a külső a fontos. (Szerintem nem ilyen az arány, de a kedvetekért most tételezzük fel ezt.)

Az általánosítás miatt annak az 1%-nak sem adtok esélyt, mert biztosan hazudik, és ezzel máris ki van zárva a kapcsolat esélye. Az általánosítás veszélyes dolog, lehet, hogy vannak bizonyos tendenciák, amik igazak, de mindig akadnak kivételek. És a nőknél sikertelen férfiaknak inkább ezekre a kivételekre kellene koncentrálni...

2012. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!