Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs ronda pasi csak ápolatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ronda pasi csak ápolatlan és önbizalom hiányos? Biztos, hogy az igazán rondákra is ezt mondanátok lányok?

Figyelt kérdés
Az egy női dolog, hogy ők mindent arra fognak, hogy önbizalom hiányos vagy stb. Meg nem lehetsz annyira ronda. De egyszer csináltam itt egy tesztet a gykn, hogy egy ronda pasi barátom képét küldtem el. Minden lány akkor is azt mondta látatlanba, hogy nem a külsővel lehet itt a gond, hanem a kisugárzással blablabla. Aztán küldtem 16 lánynak képet, mert kértek. Találd ki mennyi írt vissza azok közül akik mindent a kisugárzásra fogtak? Elárulom, hogy a 16 képet kérőből 2 írt vissza. Mind a kettő természetes mód azzal kezdte, hogy nem vagy esetem, de hátha majd megtalálod az igazit (tipikus sablonos ámítós válasz, hogy reménykedni lehet, de reális esélye 1 az 1000 hez). Egyik azt mondta, hogy csak a plasztika segíthet, sebhelyes arc, nagy fülek, hatalmas karvaly orr erősen kopaszodó fej és 22 évesen 46-48 nak néz ki a barátom. A másik meg, hogy fogadd el magadat, mosolyogj sokat, és bíz a szerencsében. Ennyit arról, hogy nem mindig a magabiztosság és a kisugárzás miatt nincs barátnőd, hanem ténylegesen is vannak előnytelen külsejű pasik, akik 1 az ezerhez bízhatnak csak. Ugye egy pasi ha kap 100-200 elutasítást (valaki 2-3 után is összeroppan), akkor már nem biztos, hogy szívesen próbálkozik az 1000. lánynál is aki elfogadhatja őt erős kompromisszumokkal.
2012. nov. 24. 20:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ez elég ronda?

[link]

mégis megdugott vagy 500 nőt.

a netes ismerkedésről írt teszted meg nem releváns,élőben kell.

2012. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Azoknak, akik még nem olvasták a HÉT GYK-S PICSOGÁSÁT, küldeném az alábbi linket, mert szerintem ugyanaz a kérdező (mivel #44-es kommentben ugyanazt írta, mint a mostani kérdés):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36842..


A Kérdezőnek pedig ezt a képet küldeném, hátha észreveszi magát:

[link]

2012. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A ronda nem itt kezdődik...
2012. nov. 24. 20:25
 4/24 anonim ***** válasza:

Ő vajon hány nővel volt?


[link]

2012. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

bakker:D

nah jó.

de most a kérdésben ronda volt,nem beteg ember.

2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

[link]



na eeez ronda

2012. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

F hát hol is kezdjem....természetesen minden statisztikából kiesnek a szélsőséges esetek, persze vannak extrém ronda fiúk...

Nézd....ez igazából úgy működik hogy a személyiség nagyon fontos, a külső (legalábbis nekem) annyira sázmít, hogy ne undorodjak a külsejétől....ez fontos....de szerintem ezt igazán meg lehet érteni, hisz őszintén te összeállnál egy olyan nővel akitől undorodsz ha ránézel?

Na már most igen az ápoltság sokat nyom a latba....ha pattanásos vagy heges az arca eltántorog a bőrgyógyászhoz és máris sokat segít....ha pihés vagy összevissza nő az arcszőrzete akkor borotválja kellő gyakorisággal....fürödjön használjon dezodort, figyeljen oda a tartására...

Ha azon nyafog hogy nyeszlett akkor másszon ki a számítógép mögül és menjen edzeni, vagy fogadja el magát, mert számít hogy mi emnnyire tudjuk elfogadni magunkat....ha mi keserűek vagyunk az a küvilágra is kihat

2012. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Style nem különösebben ronda. Átlagos. (az első linken látható ember)
2012. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó-78%-os. Ilyesmire gondoltam. Persze majd a lányok megmagyarázzák, hogy nem ronda (nem a fenéket nem) csak önbizalomhiányos. Ha sokat mosolyogna stb blablabla, akkor csúsznának utána a csajok. A lányoknál sikeres pasik meg azt mondanák, hogy gyúrjon sokat és tetszeni fog a csajoknak mert ettől jobb teste és több önbizalma lesz. HAHAHA. Ez az igazi álszentség az ilyen pasikat becsapni, hogy nincs baj a külsejükkel, meg egy jó haj és több izom megold mindent. Röhög a vakbelem az ilyen lányos válaszokon.
2012. nov. 24. 20:43
 10/24 anonim ***** válasza:

igen de az esetek többségében tényleg jot tesz egy stilusváltás. ki tudja. lehet ez a csávo is ha lencsét hordana, hizna egy kicsit és elmenne fogorvoshoz már javitana rajta. sose lehet tudni. de ez már nagyon szélsöség és lehet h ez a srác a képen szellemi fogyi is. de az ilyenek meg találnak maguknak párt, a hozzá hasonloak között.


nekem csomo pasi ismerösöm van akik megváltoztak stilusilag és régen elég gáznak gondoltam öket. és ma meg csorog a nyálam. most képletesen.

2012. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!