Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi önbizalom hiányos pasi?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem a pasikat!Sírnak,h nem találnak egy normális nőt!Ha meg igen akkor meg az önbizalmuk a béka segge alatt,és inkább elszeretnék marni maguk mellől a nőket..Ki érti ezt,mert én nem az tuti
2012. jan. 6. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak van aki nem ilyen, csak az nem jár ide nyafogni. Ez egy kontra szelektált állomány itt.

De hogy megnyugodj: tele vagyok önbizalommal és nővel (sőt jelenleg túlkínálat van :-P)

2012. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos pasinak nincs is nője az biztos.Pont azért mert önbizalomhiányos!
2012. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi van? Amiről te mesélsz az nem önbizalom hiány. A másik meg a nőkről meg ne is beszéljünk milyenek.....
2012. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sok porba tiprás. --> Kevés önbizalom.


Ilyen egyszerű. Köszönhetően a manipulatív médiának, ami szerint olyan keménynek kéne lennünk, mint az Expendables 2 szereplőgárdájának összesen.


Akkor ti meg legyetek olyan szépek mind, mint mondjuk Megan Fox és kezet is foghatunk... magabiztosan.

2012. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jaj már megint a sértődések!

Tudjátok akinek nem inge nem veszi magára!

Én se érzem magam Megan Fox-na,de bejövök a pasiknak!Nem minden a barbi kinézet meg az agyon sminkeltség!Egy nő lehet ezek nélkül is szép,és magabiztos!

2012. jan. 6. 11:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Én tökösnek érzem magam anyira, hogy akárkit meg próbáljak fel szedni,de általában el utasítás a vége,bár ez engem nem tör le, másoknak ez épp elég ahhoz, hogy kevésnek érezzék magukat.+ha valaki(mint én is) nem néz ki nagyon jó,sőt egyenesen rosszul,hiába van akármilyen egyénisége,először úgyis a külsejét nézik meg, és mondanak nemet.Ezért persze nem biztos hogy lehet a lányokat hibáztatni,de egy idő után elég kellemetlen.
2012. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sértődések? Egy fenét. Nem sértődtem meg. :D Csak felismertél egy jelenséget, én pedig elmondtam, miért van. Többnyire. De bejátszhatnak még a családi körülmények, munkasikerek. Elég sok dolog.
2012. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tévhitben vagy kérdező:) Most meg sértődösök vagyunk. Folyamatosan próblémákat nagyítasz ahelyett, hogy megértenéd vagy tanuld meg a magyart, mert valószínű nem tudod a sértés fogalmát se. Ki sértődött meg? Az önbizalom hiánynak se a jó definiciója van meg neked:) Én őszíntén szólva nem értem mi a gondod. Magyarán szólva nem is csodálkozom, hogy nem érted amit feltettél.
2012. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha az emberek és főleg a nők folyton akarva-akaratlanul belédrúgnak, akkor előbb-utóbb kialakul az önbizalomhiány.
2012. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert aki csúnya, azt minden nő visszautasítja, ezért előbb-utóbb óhatatlanul elmegy az önbizalma.
2012. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!