Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hetek óta rossz kedvem van, ezért barátnőm elvitt engem tegnap egy buliba. Ott volt az előző pasija is, aki... hát eléggé lekoptatta a barátnőmet. De akkor még nem tudtam, hogy hogy néz ki. Én is egy hasonló helyzetben vagyok, ezért sokat szoktunk beszélni barátnőmmel. Nos, teljesen idegen környezetben voltam, a barátnőm meg mindenkit ismert. ÚGy mentem oda, hogy na, most hátha találok magamnak egy srácot. Az egyik ottani fiú egész este szemezett velem. Majd pedig leült mellém, hozott sört, és beszélgettünk. Bent nagy volt a zűrzavar, ezért kihívott magával egy csendesebb helyre. Sokat beszélgettünk, tök jófej volt. Nem tudom, igaziból még helyesnek is mondanám. Haza kellett jönnöm, mert elment volna az utolsó buszom, de adott nekem puszit, meg amúgy marasztalt is... Bejelölt facebookon, és akkor jöttem rá, hogy ez az a srác, a barátnőm exe. Az összes fényképemet belájkolta, meg az állapotaimat, mindent. Most mit csinálhatnék? Tetszek neki? Vagy mi történik? :D Nagyon tapasztalatlan vagyok...

16L


2012. nov. 24. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
persze
2012. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen tetszel neki.:)
2012. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyilván bejössz neki, de ez a barátnődben elég nagy ellenszenvet fog kiváltani és nem biztos, hogy szó nélkül hagyja...
2012. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!