Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan fiú, akinek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akinek tetszenek a csendes lányok? Vagy próbáljak a többi lányhoz hasonulni? Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és tudom hogy bőven ráérek még ezzel a fiú-témával, de annyira szeretethiányom van, amit még a családom sem tud pótolni. Nagyon egyedül érzem magam, és egyszerűen nagyon szeretnék valakit, akiben megbízhatok, de nem merek közeledni senkihez, mert nagyon félénk vagyok, és egyáltalán nincs tapasztalatom ez ügyben.
2012. nov. 24. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj édes bogaram ne aggódj te ezen még.
2012. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
A csendes lányok tudnak a legobban cumizni.
2012. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kérdező, mintha csak én írtam volna a kérdést:) Csak én 13 vagyok (lány)
2012. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

ja-jah

alamuszi nyuszi nagyot ugrik:D

2012. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég, mivé alakult át ezaz oldal, kezdünk átalakulni kisiskolásokká.
2012. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én speciel pont a csendes lányokat kedvelem. De ezt embere válogatja.

17/F

2012. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már is imádlak :')

Nekem tetszik

f/20

2012. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jah csatlakozom az előttem szólóhoz, kár hogy ilyen lányból kevés van MO-on, mind parti-állat határozott, brrr... hideg kiráz némelyiktől xd

f19

2012. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, és én is 14 vagyok. És nagyon nem értem, h miért nézi le mindenki a fiatalabbakat! Mi nem lehetünk szerelmesek??!?!? Néhány ember már 14 évesen érettebb, mint pár felnőtt!!
2012. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az előttem szóló bőven téved. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy bőven elég érett vagy, de nem. Majd később felismered, hogy miért van igazam (én is az évek alatt jöttem rá, hogy amikor kikértem magamnak, hogy én milyen érett vagyok, még a közelében se voltam és ez ahogy telik az idő úgy folytatódik.)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a legtöbb fiúnak szerintem semmi gondja nincs a csendes lányokkal, de ha valaki csendes és félénk akkor rövid úton feladják a srácok a próbálkozást (pláne ilyen korban), mivel mikor közeledik akkor se egyértelmű, hogy a lány hogy viszonyul hozzá. Igazából szerintem még nem állsz/álltok tökéletesen készen erre. A félénkség meg csendesség elég sokat változik az évek alatt. Igaz, hogy én srác vagyok, de, hogy az előbbi állításaimat igazoljam, nekem is sokszor volt, hogy bejött egy csaj, de így évekkel később rájöttem, hogy fogalmam sincs mit tudtam volna kezdeni, ha bármi összejött volna. Hát meg persze nem is tettem sokat, mert féltem mindig a következményektől. Középiskolában sokat változnak a jellemvonások, jobban elkezdesz bulizni, és kevésbé leszel gátlásos. :) 18/F

2012. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!