Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg az utcán egy nekem tetsző, még ismeretlen lányt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó a s*gged, kő kóla??
2012. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"Szia!"
2012. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot Rendőrség!

Személyit, lakcímkártyát és egy telefonszámot kérnék a hölgytől :D

2012. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Harmadik, ez tök jóóóóóó! :)

Én tuti, hogy elnevetném magam :D

Nagyon aranyos :)

2012. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
Nézz ki jól! Minden más teljesen mindegy.
2012. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

attól még hogy valaki jól néz ki nem fog történni semmi, maximum megnézi a hölgy és rámosolyog,de az még nem kapcsolatteremtés.

a harmadik nagyon vicces, nekem tetszene :D

2012. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, meg kell szólítani, ez egyértelmű, onnantól viszont már csak a külsőn múlik minden.
2012. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlkombinálni a dolgokat,egyszerűen csak menj oda hozzá,mutatkozz be,kezdj el vele csevegni,persze a 3.kommentelő poénját is bedobhatod neki,de nem kell aggódnod,ha tetszel neki,örülni fog,hogy leszólítottad,ez a legjobb módja a kapcsolatteremtésnek,legalább természetes,nem művi,mint pl.a társkeresőzés. Az én kapcsolataim 90%-ban ilyen spontán utcai leszólítgatásokból jött létre, itt legalább helyben megtudod mik az esélyeid! Tehát hajrá! Ja,és a házasságom is egy ilyen utcai ismerkedésnek lett köszönhető,a srác bátor volt,odajött,csevegett velem úgy,mintha már ezer éve ismerne,pedig csak párszor látott előtte,addig poénkodott,amíg ki nem csalta belőlem a telefonszámomat,utána viszont minden ment simán! :)
2012. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
11:18 : Hogy lehet úgy beszélgetni egy ismeretlennel, mintha már ismerném?
2012. nov. 25. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Úgy értettem,hogy olyan laza stílusban beszélt velem,mintha már máskor is csevegtünk volna,úgy kezdte,hogy:Szia! Hogy vagy? pár napja nem láttalak,mi van veled?hazafele mész? melóból jöttél? Hol dolgozol? Mióta laksz a környéken? stb...stb...végtelenül egyszerű a dolog...nálunk ez úgy volt,hogy még új lakó voltam a környéken,a buszon párszor együtt utaztam a pasival,többször nézegetett,mosolygott,nem volt szégyenlős típus,és eltelt kb.1 hét,amikor nem találkoztunk,és azt követően az egyik haverommal jöttem ki a kocsmából,szálltunk fel a buszra,amikor ő ott volt,és kapva kapott az alkalmon,hogy végre leszólítson! Az se érdekelte,hogy nem vagyok egyedül,ráadásul egy pasi van mellettem,még azt se tudhatta,hogy az illető nem-e a párom...de bátor volt,nem törődött a következményekkel,ilyen az,aki el akar érni egy célt,és engem ezzel a hősiességével tudott megfogni,mindig ilyen akaratos pasira vágytam! Szerintem ez sok csajnak bejön,úgyhogy ne törődj semmivel,bátraké a szerencse!
2012. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!