Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb lányokon gyakorolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányokon gyakorolni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet, hogy úgymond gyakorlási céllal megszólítsak pár középiskolás lányt?(én sem vagyok sokkal idősebb, de van pár év azért köztünk)
2012. nov. 25. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj ki senkit, mert összetöröd lelkileg. Egy tininek sokkal nehezebb kiheverni ezt....
2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorold idősebbeken galambom!

82N.

2012. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Szemét dolog.
2012. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem is szemét dolog.
2012. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet velük beszélgetni-ismerkedni, persze, de ne gyakorlás céljából! :S
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen ok odáig amíg nem kábítod őket vagy mutatsz ki feléjük érzelmet mert akkor tényleg csak bajt okozol nekik de mint ahogy egy olyannal csinálnád akitől nem akarsz semmit úgy lehet h egy kicsit magabiztosabb legyél a lányokkal. Egyébként egy pár évvel idősebb csajnál lehet hogy teljesen más kell majd.
2012. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azok nagyon idióták. Szerintem érdemesebb felnőtt normális nővel kezdeni.
2012. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!