Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok akik a szüleikke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik a szüleikkel vannak a városba, boltokba, parkba. ők egyedülállóak nagy valószínűséggel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember nem ápolhat jó kapcsolatot a szüleivel? Azonban ha a nap 24 órájában együtt ülnek egy padon akkor ott már lehet, hogy valami baj van...
2012. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem függ attól, hogy egyedülálló vagy sem. Inkább attól, hogy milyen a viszonyuk, meg hogy hány éves. Vannak akik akármilyen régóta egyedülállók sosem fognak nyilvánosan mutatkozni a szüleik társaságában, de lehet olyan is, hogy pl. mint én, anyummal kb. olyan viszonyban vagyok, mintha a barátnőm lenne, így megeshet, hogy vele látnak az emberek néha egy boltban...
2012. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, csak azért kérdezem, h pl plázázni, tóparton sétálgatni az embereket mindig a párjukkal látom, legalábbis a korombelieket. Ezért gondoltam h esetleg egyedülállóak és lehet h járnának velem :D
2012. nov. 25. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nagy valószínűséggel. Inkább talán. Vagy még az se.


Annyi oka lehet.

Párja épp nem ért rá vagy pont nem szeret tóparton sétálgatni, helyette máskor vannak együtt. Megszokott családi program a közös séta. Szeret az anyjával vásárolni. Egyszerűen csak együtt van a család. Ha még együtt laknak akkor közösen mennek nagy bevásárlást tartani. Stb...


Szóval lehetséges, de messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni.

2012. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!