Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál valóban ez az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál valóban ez az, ami első benyomás alapján imponál?

Figyelt kérdés

Azt hallottam sok ismerőstől (fiú, lány), hogy egy lány általában a fiú magasságát és arcát nézi meg először.

Aztán az alkat is számít, inkább vékonyabb legyen valaki, mint kövérebb (persze nem kórosan vékony).


190 cm ezek szerint már elég imponáló? :)



2012. nov. 26. 02:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem csak az számít hogy magasabb legyen és ne nagyon csúnya + személyiség
2012. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én először az arcot nézem aztán az alkatot és nekem abba beletartozik a magasság is :) bár mondjuk szerintem gáz ha egy srácra le kell néznem... :$ mondjuk az nálam ritka a 160cm-el xD ja és igen nézem azt is hogy hogyan öltözködik milyen a cipője pl vagy akármi.. mert nemtom nálam ez is lényeges :)
2012. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

a magasság egyáltalán nem számít, csak ne legyen alacsonyabb... szeretem, ha a fiú kicsit, 10-20 centivel magasabb, de mivel csak 160 centi vagyok, a 190 nekem túl magas

természetesen a vékonyabb srácok jönnek be (főleg ha van kockahasuk!), a kövérek egyáltalán nem

az arc persze számít:)

2012. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért írta egyik válaszoló, hogy én már rengeteg kérdést írtam ki. :-D

Ez az első ilyen jellegű kérdésem, és igen, 190 cm magas vagyok és inkább vékony, mint kövér. Mondjuk nem kórosan vékony, csak alkatra. Persze ehhez valamennyi izom is társul, de nem testépítő kategóriából. :-)

A cipőmre mindig odafigyelek, hogy tiszta legyen, ne lógjon a cipőfűző, valamelyest illeszkedjen az öltözékhez…

2012. nov. 28. 00:08
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 28. 00:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Én csak az arcot nézem, sőt, azon belül is a szem és a tekintet az, ami valaha bárkiben megtetszett.
2012. nov. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mit nem értessz a cipőn? Abból lehet a legtöbbet megtudni az egyénről. Ha egy nagy durung lószartaposó traktorkeréknyom talpú bakancsban virít az valahogy máshogy hat mint egy 40 ezer forintos áramvonalas formájú sportosan elegáns bőrcipő például. -Anyagi helyzet, stílus, izlésvilág kifinomultsága, ezt hívják öltözködési intelligenciának!


Én az utóbbit máshogy nevezem. Pont ezért hajtanak a nők a pénzes, izmos, BMW-s pasikra. Aztán meg ez a fajta férfi egyszer lefekteti a nőt és kész. Nem a ruha teszi az embert.

2012. dec. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

8-as, belső érték alatt a pénztárcabelsőt értetted?


Amúgy meg földönkívüli vagyok, nem érdekel a magasság, sőt, a testalkat se nagyon, bár még nem volt példa arra, hogy extrém sovány vagy extrém kövér férfit szexuálisan vonzónak találtam. A cipő meg pláne nem érdekel, legfeljebb annyiban, hogy adott alkalom szerint tud-e öltözködni legalább nagyjából. Meg hogy tiszta legyen, bár ha feltételezem hogy gyalog érkezett és tudom, hogy saras az út, akkor nem fogok fújolni.

A szimpátia a lényeg, azt viszont nem tudom, miből ered. De hogy nem a kérdésben szereplő értékekből, az biztos.

2012. dec. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!