Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz a randim egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz a randim egy szép lánnyal, de még nem volt barátnőm soha. Félek hogy nem fogok neki tetszeni. Mit tegyek hogy feloldódjak és ne görcsöljek ennyire? 23/F

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy-két pohárka valami előtte? Csak ne felejts el utána rágózni.
2012. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak légy laza, minél több ilyen randid lesz annál könnyebben fog menni. Sok sikert!
2012. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle menstruációs fájdalmakra való tablettát. Attól nem fogsz görcsölni, és a hangulat is meglesz ...
2012. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vezetsz akkor tényleg igyál 1-2 felest(ne többet), az segít ellazulni.
2012. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok>.< nehogy igyál piát bas*ki xD

Nekem első randim végén csók is elcsattant, pedig én is görcsöltem mégse kelett menstruációs tabi meg pia se. Ha bepiálsz és esetleg csók is lenne, megérezné rajtad egyből te alkesz xD

2012. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg srácon látom ezt az alapvetően hibás mentalitást. Miért úgy közeledsz hozzá, hogy már azt gondolod, nem vagy elég jó neki? Miért, ő talán rózsaillatút nyom a WC-be? Pontosan ugyanannyit értek, ne görcsölj. Menj el, add önmagad, ha tetszel, oké, ha nem, akkor ez van. De ne aggódj, hogy jaj mi lesz ha nem tetszem.
2012. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Fogmosásról hallottál már?:D

2012. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!