Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Besavanyodtam! Létezik megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besavanyodtam! Létezik megoldás?

Figyelt kérdés
Már semmin nem tudok nevetni,minden viccesnek szánt film,vicc hatástalan ,hogy szórakoztasson.Ezt mostanában vettem észre,de nagyon zavar.Nem csak azért,de azért is,mert így egy nőnek se kellenék.Vagy szeretik ezt a nők?

#grhd
2012. nov. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz passzban vagy. Majd elmúlik.
2012. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kiégett a viccreléd?
2012. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor lúgosíts,, ez most divat

de tudom nem volt vicces..

na, hát tényleg nem jön be, főleg, ha rossz kedvem van, szeretem, ha a férfi humorizálgat mellettem, attól mindjárt jobb lesz :)

javaslom keresd meg azt, amivel nem vagy megelégedve az életedben és old meg, lehet változik a kedved is

2012. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már a Family Guy se tud megnevettetni akkor baj van!
2012. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még a családos csóka sem(vagyis a family guy),az igazán aggasztó,hogy senkivel sem vagyok haragban,senkivel sincs problémám,régebben rosszban voltam több emberrel is,de akkor is megmaradt a jókedvem.Ami hát aggasztó több szempontból is,az egyik hogy nem vagyok jóképű,sem magas,sem gazdag,most hogy már vicces sem,maradt a kedvesség,ami egyenlő a semmivel.Így tuti nem lesz csajom mostanában.A másik meg,hogy így nem valami élvezetes az élet.
2012. nov. 26. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szexelned kéne egy jót, rögtön megszépülne sok minden és visszatérne beléd az élet :)

(Ezt komolyan mondom)


26L

2012. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát utolsó,ha lennél jelentkező a feladatra,akkor probléma megoldva.
2012. nov. 26. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy extrovertált, sem magas és helyes arcra, akkor nagy bajban vagy sajnos.
2012. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. Még ha csúcs király volnál külsőre, és úgy vagy egy életunt fasszkalap, akkor is bukott téma vagy.

Besavanyodott emberekre senki nem kíváncsi. Elküldenek a sanyarú picccsába legszívesebben. Legalábbis a tekintetükkel igen, van aki meg van olyan merész is hogy kimondja.

2012. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!