Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismerkedtetek már így? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkedtetek már így? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy aranyos férfival társkeresőn.De félek vele találkozni.Valakinek van tapasztalata?Idősebbek vagyunk már.Félek hogy nem mond igazat.
2012. júl. 6. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az igazság csak személyes találkozáskor fog kiderülni. Egyébként unokatesómék chaten ismerkedtek meg, már 3 éve házasok és van egy gyönyörű kisfiuk. :)
2012. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ugy fog kiderülni,milyen ember vagy esetleg hazudik e magárol ha találkozol vele.Sajnos van olyan aki hazudik,én társkeresön imertem meg a férjem,elötte találkoztam 4 férfival de csak az,egyik hazudott,több növel randizott,talán barátnöje is volt,a többiek szerintem normálisak voltak,és nem hazudoztak,csak nem volt meg a szikra.
2012. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első akivel találkozni fogok,de túl szép minden hogy igaz legyen.Saját lakás,kocsi,cége van,sikeres.ILyen miért van fent? Vagy lehet már túl gyanakvó vagyok.ÉS hova érdemes menni első randin?
2012. júl. 6. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már volt pár kapcsolatom úgy, hogy interneten ismerkedtem meg valakivel. Ugyanolyan, mint a normális ismerkedés, csak annyi a különbség, hogy előszőr belülről ismered meg a másikat. Tapasztalataim szerint, ha nem mond igazat, akkor úgyse fog belemenni a taliba, ne aggódj... Ott meg úgyis minden kiderül, ha nem is elsőre, de másodjára mindenképp. Amúgy én sose választok ilyesfajta randira olyan helyet, ahol alig vannak. Csupán ezt javaslom, olyan helyeken talizzatok, amíg nem ismerted meg, ahol vannak jó páran:-) Pl.: buszállomás, pizzéria, városközpont, stb... Szép dolog megbízni a másikban, de manapság sok hülye rohangál a világon...
2012. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenképpen próbálj meg találkozni vele, ott sokminden kiderül, ha nem is rögtön, de előbb-utóbb biztosan. Sokáig nem tudja megjátszani magát senki, bár azért vannak ritka kivételek, de ahhoz a nő naivsága is kell. Én így ismerkedtem meg a vőlegényemmel 3 és fél éve és láss csodát, ma lesz az esküvőnk! Én sem mertem benne bízni először addig, amig meg nem ismertem rendesen. Mi egy plázában találkoztunk legelsőnek, közel az otthonomhoz, hogyha menekülni kell, akkor ne legyek nehéz helyzetben. :) Szerencsére nem kellett! :) Mi sem vagyunk tinik, 29 voltam, amikor megismerkedtünk, a vőlegényem pedig 30 éves volt akkor. Ne félj találkozni vele, nem veszthetsz semmit, max. nem vagytok szimpik egymásnak és nem lesz semmi, de még jól is elsülhet a dolog.
2012. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn ismerkedsz, és félsz vele találkozni. Mégis - mi volt az elképzelésed? Minden benne van a pakliban. Sokkal több a szélhámos, alkalmi partner kereső, mint a tényleges társkereső. Ahhoz hogy megtudd, el kell menned.
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!