Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki mindig mosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki mindig mosolyog ha rám néz, szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A fiú kb.185cm lehet én 157cm vagyok lehet hogy csak azért mosolyog rám így mert olyan alacsony vagyok? Mert kb. egy hónapja találkoztunk először és ahogy meglátott rögtön mosolygott de nem olyan eröltetetten csak úgy spontán jött neki.:D Lehet hogy tetszek neki vagy csak cukinak gondol a "magasságom" miatt?:D 14/L
2012. nov. 27. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges mindkettő
2012. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csefy,te mindenütt ott vagy?? :D
2012. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan ismered, milyen az eddigi viszony. Viszont a szemezés és a mosoly arra utal, hogy bejösz neki :)
2012. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szüleinken keresztül ismertük meg egymást.
2012. nov. 27. 19:39
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem nagyon ismerjük egymást, csak 2x-3x találkoztunk de nem beszélgettünk.
2012. nov. 27. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy minden lányra ugyanígy mosolyog-e, mert én pl minden ismerősömre mosolygok, ha találkozom velük, de attól még nem akarok tőlük semmit.
2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, egy-két lányra még mosolyog néha de nem annyira mint rám.
2012. nov. 27. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :) Ha ő is tetszik neked, akkor lépj, beszélgess vele többet.
2012. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nevetségesnek tart.
2014. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!