Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki állandóan elpirul, ha beszélgetünk és feltűnően sokat mosolyog. Ez egyértelmű jele annak, hogy tetszem neki vagy megeshet, hogy egyszerűen "csak" szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekelne, mert úgy vettem észre, hogy ez a fiú csak akkor pirul el, ha velem beszélget, ... ennek ellenére nem közeledik hozzám, pedig én (is) szabad vagyok. Fogalmam sincs, mit érez...
2007. dec. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarban van amikor veled beszélget akkor nagy rá az esély hogy beléd van zugva. Higy nekem! FIU VAGYOK :)
2007. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát ezek alapján amiket írtál szerintem biztosan tetszessz neki..Lehet, h. csak bátortalan és ezért nem közeledik hozzád..Mindenképpen várj egy kicsit és várdd meg h. ő tegye meg a kezdő lépést:)
2007. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet a srác először van ilyen helyzetben hogy valaki nagyon tetszik neki, emlékszem amikor először estem bele egy csajba, a haverok löködtek hogy ne vigyorogjak meg nézzek a szemébe...Ciki volt... éreztesd a sráccal hogy nem kell félnie és te is nyitott vagy a beszélgetésre és akár a mélyebb folytatásra is. Amit írtál abból arra következtetek hogy ebből még akármi is kisülhet..csak ügyesen!
2008. jan. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!