Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok szakitsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szakitsak vele?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar egy ideje joban vagyok, de kb ket hete komolyodtak a dolgok. Nem ertem magam, mert igazabol semmi nincs benne amit vonzonak talalnek.

Kulsore nem az esetem, mast akar az eletben, iszonyat rendetlen es szeret panaszkodni, es nem hiszem, hogy kozos jovot szeretnek vele, a baratnoim azt mondjak, hogy emelnem kellene a szinvonalat, mert ez egy diszno

de

amikor vele vagyok, akkor minden jo, es ha nem latom par napig akkor hianyzik. Vagyis mostanaban csak akkor erzem jol magam, ha egyutt vagyunk.


2012. nov. 28. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

<sarcasm>

Teljeseb biztos vagyok benne, ha hiányzik, akkor szakítani kell vele... Abban is biztos vagyok, hogy a barátnők szava többet ér, mint a saját érzéseid, hisz a barátnőid sokkal jobban átérzik a helyzetedet...

</sarcasm>

2012. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"mert igazabol semmi nincs benne amit vonzonak talalnek.

Kulsore nem az esetem, mast akar az eletben, iszonyat rendetlen es szeret panaszkodni, es nem hiszem, hogy kozos jovot szeretnek vele, "

Ez a lenyeg, a baratnok szava az csak plusz.

2012. nov. 28. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ússz az árral,aztán majd kiderül! De sose a bnőidre hallgass!!
2012. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még együtt sem vagytok, nem?
2012. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!