Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

1hónapja vagyok 1ütt a barátommal..(már lefeküdtem vele)eleinte mindig hívogatott meg minden most meg már le se szar..:(:(mire kezdtem megszeretni akkorra már nemis foglalkozik velem..:S

ígyis hetente 1szer találkozunk és még olyankor is alig foglalkozik velem..amikor dugni akar akkor csókolgat meg simogat meg lesi minden szavam:@:@am meg szarik bele a kapcsolatunkba...:(

szakítsak vele vagy beszéljem meg vele ...vagy mitcsináljak?

am olyan apróságokal rúg belém a legnagyobbat h pl iwiwen a jelszava volt bnője születési dátuma..:@

15.5/L a barátom 17/F


2010. jan. 30. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát igen...nem akarlak megbántani,de így jár az,aki ilyen gyorsan odaadja magát a barátjának. szerintem még várni kellett volna vele. szakíts vele,mert csak a szexért van veled. ez nyilvánvaló.

23/L

2010. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:(:(pedig nagyon megszerettem de nemhagyom h mégjobban megalázzon:(

köszönöm

2010. jan. 30. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
úristen ezt én is átéltem :S sajnálom.. de erre még én se tudtam rájönni, de már ütöm a fejem a falba h én fél évig húztam.. majd én szakítottam vele.. szal arra jó voltam neki.. de amúgy a haverok fontosabbak voltak + a végén már csak én kerestem-.- tegyük hozzá meg se érdemel téged....
2010. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
huhh inkább megkímélek attól amit szívem szerint írnék. annyit írok: kihasznál
2010. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm h megkíméltél ígyis magam alatt vagyok:(

14:06-->igen neki is a haverok az elsők...:S:(

ha valamelyik haverja nemmegy bulizni akk ő sem jön..de mikor énnemmegyek akkor bezzeg elmegy..:( (najó tegnap azért nemvot mert énsem mentem ez volt 1hónap óta az 1. ilyen:S)

2010. jan. 30. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:

14:06 vagyok ismét

annyira átélem.. az én volt barátom akkor nm jött el velem bulizni ha a haverjai nem jönnek.. már azt mondom h akkor langyuljáá (mármint a volt barátomnak) huh mélylevegő.. gondold át.. éskérdezz rá h ő mit gondol..rosszabb nem lesz nuygi.. majd inkább te szakíts min őő mert annál roszabb nincs ha egy csajt dobnak.. ezért tettem meg én is hamarabb 16/L

2010. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen valószínű h szakítani fogok:( pedig nagyon szeretem:(

de csak kihasznál ígymeg nekem nemkell...:(

nagyon köszönöm

2010. jan. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!