Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a lányok kegyetlenek azokkal a fiúkkal szemben, akik lemerik őket szólítani, de nem jönnek be a lányoknak külsőre? Tényleg ilyen érzéketlenek a mai lányok, ahogy sok srác leírja őket?

Figyelt kérdés

Például egyik haverom azt mondta, hogy őt szabályosan kigúnyolta egy ilyen 14-16 év körüli kiscsaj, miután lemerte szólítani, szegény haveromnak amúgy sem sok önbizalma van, gondolhatjátok, hogy azóta már nem is mer egy lányt sem leszólítani, úgy megalázta a lány nem is kis tömeg előtt. :S

Nos, ezek után már én sem merek kezdeményezni, pedig nem rég olvasta ilyen pua anyagokat, gondoltam kimegyek én is terepre és leszólítok lányokat, de inkább maradok a netes ismerkedésnél ezek után.


2012. nov. 28. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hehe, csak azokkal olyanok akikkel megengedhetik maguknak:D Látszott a haverodon biztos, hogy félős vagy nem tudom. Engem még soha nem gúnyolt ki senki. 24F
2012. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"úgy megalázta a lány nem is kis tömeg előtt"


Hogy keveredett haverod és a lány közé a tömeg?

2012. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rohanó világban élünk és mint a mondás is tartja, az idő pénz. Tehát ha leszólítasz egy lányt úgy, hogy nem érdekled, akkor csak az idejét rabolod, ezért, hogy minél rövidebb idő alatt rövidre zárja a dolgot elég radikálisan fogalmaz. Ők úgy is azt tanulták a női magazinokból, hogy minden férfi érzéketlen tuskó, szóval nem baj, hogyha belerúgnak párat. Legalábbis én erre a következtetésre jutottam a rengeteg elutasítás után.
2012. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintük a csúnya srácoknak nincs is lelkük, bármit elviselnek.
2012. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

'kigúnyolta egy ilyen 14-16 év körüli kiscsaj'

mégis, mit vártál egy 14-16 évestől? nagy a pofája, tapasztalata kicsi, érzelmi intelligenciája még nem sok. reméljük, majd megtanulja kezelni magát. (ja, nem a "mai világra" panaszkodom, mindenki volt 14-16 éves és tapasztalatlan és bunkó.)

nemár, hogy kiscsajokból ítéld meg az összes lányt. egyébként meg kinek mi tetszik. az, hogy mostanában x és y standard zúdul rád a tévéből, az óriáskivetítőkről, plakátokról, attól még vannak olyan emberek, akik nem erre vágynak. csak keresgélni kell. és talpraállni, ha az ember szembetalálkozik néhány seggarccal. mert olyan mindig lesz.

maradj nyitott. és ne keményedj meg, de próbálj meg hajlékony lenni. tudod, a vaskos öreg kemény tölgyfát hamarabb kicsavarja a szélvihar, mint a vékony rugalmas nádszálat.

kezdeményezz tovább, de előtte tegyél egy-két kört a lány körül. ne csapj bele rögtön a lecsóba, mert nem érdemes azonnal lőni. aztán igen, kisülhet abból jó is és bunkó is. türelem tornaterem.

2012. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallgassuk meg a lemez másik oldalát! A barátod tapasztalatát így mesélhette el a kis csaj a barátnőjének:


"Képzeld! Oda jött hozzám egy vadidegen fickó, és valamit motyogott az orra alatt. Mikor aztán kiderült, hogy csak úgy leszólított engem, jó hogy bepörögtem! Mégis mit képzel ez rólam, ki vagyok én, kurv@, hogy csak úgy leszólítgat az utcán? A következő mondata mi lesz? Na, jó hagyjuk! Képzelheted hogy beparáztam! Mit csinált volna velem, ha egyedül vagyunk! Jó hogy mondtam neki, mindent, ami csak eszembe jutott! Na persze jó hangosan, hogy mások is felfigyeljenek, hogy ez a fickó szemtelenkedik velem! A mai srácok mind ilyen bunkók? Nekik milyen lenne, ha vadidegenek csak úgy leszólítgatnák őket? Egy kicsit kibuktam."


Csak azt akartam érzékeltetni, hogy nagyon nem mindegy, hogy mi a fenét mondott neki a barátod!

2012. dec. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csúnya a fiú, akkor valóban kb. ezt gondolhatják a lányok, amit az utolsó írt.
2012. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!