Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálják a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a lányok az alacsony fiúkat, mi lehet az oka ennek? Csak, mert csúnyák vagy, mert a magasság mánia miatt van?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy még egy 150cm magas lány is inkább jönne össze egy 190cm magas fiúval, mint egy 170cm magassal, ez bele van kódolva az összes lányba, de nem értem, hogy miért lesznek agresszívek, ha egy alacsony fiú bepróbálkozik náluk. Miért bántják az alacsony srácot szóval, de esetleg kézzel is, fizikálisan?

Nem viccelek, nem egy haverom számolt be erről és egyszer én is megtapasztaltam! Tudom, hogy gáz, hogy egy lány akart megverni, de gondolom, ha magas vagy nagy testű, erős fiúról lett volna szó, eszükbe sem jutott volna pusztán azért neki támadni, mert kicsit nyomult a lányokra.


2012. nov. 28. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
höhh..én a 160 centimmel és az 55 kilómmal nekimegyek egy 190 centis 100 kilós parasztnak is ha nagyon nyomul.. ne általánosítsunk kérem szépen...
2012. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő magánál magasabb férfit keres, "erősebbet", ami a férfiasságot jelképezi úgymond. Bár szerintem egy 170 magas pasi is lehet olyan kondiban, mint egy 180-as, sőt lehet jobban az erő teljében van. Láttam már rá példát hogy a kisebb pasi leverte a nagyobbat :D
2012. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Hülye magasság, már idegeimre megy ez. Aki töketlen az 190 centisen is töketlen. Aki meg tökös az 170 centisen is tökös srác. Én 166 centi vagyok kijelentem büszkén és még nem akart egy csaj se megverni, mert normálisan közeledek feléjük, nem bunkó módon. És igen barátnőm is volt már pár, sőt szexeltem is!
2012. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Micsoda baromság! Én 178cm vagyok és mindíg is tapadtak rám a nők. És volt a környezetemben néhány 190cm-es botsáska aki mindig hoppon maradt. Attól még hogy alacsony vagy még lehet kigyúrt izmos alkat. Annyiban igazad van hogy sok nőt zavar ha a férfi alacsonyabb nála. Ami azt illeti engem is mindig zavart ha egy nő magasabb mint én és általában nem is próbàlkoztam nálam magasabb csajnál leszámítva egy-két különlegesen szép példányt. :D
2012. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Ez akkora hülyeség :D Semmi baj az alacsony fiúkkal!

Én 174 cm vagyok, és megsúgom, azok akik eddig érdekeltek mind akkorák, mint én vagy kisebbek nálam.

De sajnos, ha sokkal kisebb a srác, mint én nem vállalnám be. Pedig van olyan akire azt mondom, hogy ha nem lenne ilyen eget-rengető magassági különbségünk, minden gondolkodás nélkül összejönnék vele... É ez elég szomorú :( egyébként is! tényleg nem csak a külső számít, és ha egy lányt azért nem érdekelsz mert 170 vagy, akkor hagyd a fenébe! azok a lányok akik meg ezt csinálták elég nagy nyomorékok lehetnek...

2012. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Mert a magas férfiak biztonságot sugároznak, és van önbizalmuk?!

Majd 200 cm magas vagyok, ehhez elég sportos is, 4 éve foglalkozom testépítéssel. Nincsen problémám a csajozással, de ez nem a magasságomból adódik.

Van egy felkarolt srácom, aki a tipikus lúzer volt, amikor megismertem. Az a típus, akit kerülnek a nők, akinek negatív a kisugárzása volt. Alacsony 160 cm körüli, kicsit raccsol is, és eléggé szarul öltözködött, de jóra való srác volt. A ti kategorizálásotok alapján "jófiú".


Amit tettem vele, az az, hogy elvittem bulizni, iszogatni, segítettem neki ruhát vásárolni, bemutattam néhány lány ismerősömnek, akikkel nyugodtan beszélgethetett (nem az volt a célom, hogy összehozzam őket). Elhitettem vele, hogy igenis jó csávó, értékes ember, és megmutattam neki, hogy a nők is ugyanolyan emberek, mint ő. Hirtelen a kisugárzása is megváltozott. Olyan emberből, aki kerülte a társaságot, aki mindenre nemet mondott, olyan emberré vált, aki kívánja az emberek közelségét. Már nem félt megszólítani egy nőt. A project ideje alatt végignézte, hogy én hogyan kezdek el beszélgetni nőkkel, hogyan kezelem őket. Megtanulta tapasztalás útján, hogy milyen szóhasználatot érdemes alkalmaznia, hogyan kell közelednie valakihez, milyen térbeosztást célszerű alkalmaznia, és milyen nonverbális jeleket kell használnia. Láss csodát 4 héttel a project kezdete után már felszedte teljesen önállóan az első lányt az életében. Pedig erre ezelőtt egy hónappal esélyt sem látott. Ja és 22 éves a srác.


Minden belül dől el, és azon múlik, hogy mit mutatsz magadról. Belőlem árad a magabiztosság, és az életszeretet. Bárkivel bármikor tudok kapcsolatot teremteni, de ez azért van, mert én így szeretnék élni, és nem szeretnék zárkózott lenni. És természetesen ez is tanítható, majd a későbbiekben a tanulási folyamat végén már a magatartásformáidba, az életviteledbe is beleintegrálódik ez a felfogás.

2012. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Csak annyit mondok, hogy évek óta egyre magasabb emberek születnek. A középkorban kicsik, kb 160 cm-es figurák járkáltak. Kb 150 év múlva alacsony lesz a 180 cm. Ám ahogy nő a magasság, úgy fog genetikailag a fizikai erőnk csökkenni, mivel már nem lesz rá szükség, mert robotok fognak dolgozni.
2012. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
jaahj már megint ez a rinyálás... még mindig nem értik ezek a "szerencsétlen" alacsony fiúk, hogy mentalitásukkal van a baj?! én 165 cm vagyok, ismerek k...a helyes 160 cm magas pasit és nem hajtanám el ha úgy adódna... és ismerek 180 cm-s ocsmányságot is akit még bottal se piszkálnék meg. ennyit erről.
2012. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván az alacsony pasiknak sokkal nehezebb. Ha még rondák is, akkor aztán tényleg nincs sok esélyük.

6-os, érdekes dolog, amit írtál, de lehet, hogy nem volt hozzá még ronda is a srác. Ha valaki alacsony, de mellette legalább átlagos, akkor már nem reménytelen az eset.

2012. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert aztán egy magas rondának több esélye van, mint egy alacsony rondának? X)
2012. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!