Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálják a lányok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják a lányok az alacsony fiúkat, mi lehet az oka ennek? Csak, mert csúnyák vagy, mert a magasság mánia miatt van?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy még egy 150cm magas lány is inkább jönne össze egy 190cm magas fiúval, mint egy 170cm magassal, ez bele van kódolva az összes lányba, de nem értem, hogy miért lesznek agresszívek, ha egy alacsony fiú bepróbálkozik náluk. Miért bántják az alacsony srácot szóval, de esetleg kézzel is, fizikálisan?

Nem viccelek, nem egy haverom számolt be erről és egyszer én is megtapasztaltam! Tudom, hogy gáz, hogy egy lány akart megverni, de gondolom, ha magas vagy nagy testű, erős fiúról lett volna szó, eszükbe sem jutott volna pusztán azért neki támadni, mert kicsit nyomult a lányokra.


2012. nov. 28. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
mert meik csaj járna egy porbafingó törpével? :)
2012. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Például egy porbafingó törpilla. :D
2012. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

nem. de azért én is úgy vagyok vele, hogy mivel elég picike vagyok, de azért szeretnék egy magas sárcot. valamiért nekem ez a mániám.

és tök sok olyan van, hogy magas csaj- alacsony pasi.

nézz Lovely Complex-et.

14/PiciL

2012. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Előző! Azért egyrészt ebből is látszik, hogy még az alacsony lányok is a magas srácokra buknak, másodrészt pedig azért a Lovely Complex mégis csak egy fikció. -.-
2012. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
En majdnem 2m magas vagyok, de ha a lany aranyos, szimpatikus, akkor a 150cm sem kizaro ok;) miert ne lehetne igy forditva is? Legalabb is nem ez kene, h dontson mindenben..
2012. dec. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na én meg 65 kilogramm 172cm vagyok, de fel tudok emelni 90 kg-ot is.
2012. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nem utálja mind

én 170 centi vagyok, a 170-175 centi magas vékonyabb pasik tetszenek

mert szeretek bírkózni az ágyban és néha eljátszani hogy csak akkor kap meg ha legyőz :D

és egy ilyen böszme állattal ennak túl gyorsan vége lenne és nem lenne benne izgalom vagy csak hagyná magát az meg megalázó lenne

2012. dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van, még a pici lányoknak is minél magasabb pasi kell. 175 cm alatt esélytelen vagy, hacsak nem vagy eszméletlenül jóképű.
2012. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem utálják őket, csak egyszerűen közömbösek nekik, nem vonzódnak hozzájuk.
2012. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség a kb. 150-155 cm-es lányok pont a 170 cm-es srácok jönnek be! És én ezt tudom ugyan is 153 cm-es vagyok!
2012. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!