Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha féltékeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha féltékeny vagyok az itteni négerekre és gyakran mondom magamban, bár én is magyarországi néger lennék, akkor minden szép lányt megkaphatnék, mert őket imádja az összes magyar lány?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Gáz.
2012. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Összes magyar lány?


Kedvesem te hol élsz? Elég sok ismerősöm van, kb 100, magarok, abból 2-nek jönnek be a négerek, vagy egyéb nemzetiségűek, a többi magyar párti..Személy szerint meg sem nézem őket, mert nem tetszenek. Nem rasszizmus, csak egyszerűen nem.


Inkább magadra koncentrálj, legyél ápolt és fess, ne pedig irigykedj a (nem létező) dolgokra.


21/L

2012. nov. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2012. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Gáz. De ha ez vigasztal kicsit: rám már hajtott néger srác, és leráztam, mert nagyon nem jönnek be a négerek. Szerintem mind egyforma, külső alapján egyszerűen képtelen vagyok megkülönböztetni őket. És valahogy taszítanak, nem tudom megmagyarázni, miért. Pedig rasszista sem vagyok...


24/N

2012. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Láttál két négert szép csajokkal, és egyből le is szűrted, hogy minden magyar nő csak a feketékre bukik? Hagyjuk már ezt a rinyálást! Neked eleve kellene egy olyan csaj, aki annyira felszínes, hogy csak azért bejön neki egy pasi, mert egzotikus? Neked komolyan kellene egy ilyen nő, csak azért mert szép? Hm...
2012. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Míg világ a világ nálunk a külföldiek lesznek menők, még ha Svéd vagy Finn is az illető

Ha te mész japánba, mexikó-ba te leszel a messziről jött Amigo, ezen nem kell fennakadni


Négerekre minek vagy féltékeny? Annyi előnyük van az életben hogy némelyik masszív és elég állat tud lenni ha keményen edzi magát, de egyiknek sincs szinte szép európai haja, ők nem tudják zselézni, formázni, Te ezeket mind meg tudod

Eszembe nem jutott soha sóvárogni azután hogy mekkora f*sza van némelyiknek, mert mindkettőnkben van előny és hátrány


Azok a nők akiket te láttál, még Jackie Chan-t is körbe fogták volna, mert számukra nagy Hű Hó a nem magyar férfi

20/F

2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Gáz. 23/L
2012. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Sok buta csitri van akiknek bejönnek a "latinos olaszos" cigány "roma-ntikus" kisgyerekek. Vagy a benga afrikaiak.


Persze ott vannak az urban legendek az afroamerikaiak "méreteiről" meg a többi baromság...


De az értelmesebbje a saját kategóriájához (magyarokhoz) vonzódik.

2012. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát a környékünkön van 2 néger pasi és mindkettőnek olyan "asszonyos" a párja. Alacsony, elég kövér, nem azok a tipikus cicababa nőik vannak. Szerintem ez csak a focistáknál van így meg az amerikai sportolóknak. Lásd Kim Kardashiannak csak fekete pasijai voltak, vagy a húgának is néger a férje, meg sok híres focistának is cicababa a barátnőjük. De itt Magyarországon nem igazán látom így.


Amúgy kb 15 évesen tetszettek Usherért meg Chris Brownért voltam oda :D de most már tuti nem kellene fekete pasi. Pedig nem vagyok én sem rasszista mert feka zenéket hallgatok, szeretem Eddie Murphy-t stb. de fujj...feketék OTT is és...na...Mondjuk a félvér gyerekek nagyon szépek az is igaz, de egy ilyen társadalomban nem biztos hogy vállalnék fekete babát...

2012. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
hülye vagy ,hol élsz ?
2012. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!