Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha féltékeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha féltékeny vagyok az itteni négerekre és gyakran mondom magamban, bár én is magyarországi néger lennék, akkor minden szép lányt megkaphatnék, mert őket imádja az összes magyar lány?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos Debrecenben tanulok.
2012. nov. 29. 17:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is Debrecenben tanulok, szóval megértem, hogy miért gondolkodsz így. A szórakozóhelyek tele vannak feketékkel, és tényleg szinte mindegyik bepróbálkozik magyar lányoknál.

Én szőke hajú, kék szemű vagyok, hozzám is gyakran odajönnek táncolni, és úgy látom, hogy főleg ezt a típust kedvelik, nekik biztos ez a különleges.

Viszont nagyon jól táncolnak, sok lány ezt előnyben részesíti. Ne legyél rájuk féltékeny, a legtöbb esetben azon kívül, hogy táncolnak, nem történik semmi. Abban meg nincs semmi rossz.

20/L

2012. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Mondjuk a félvér gyerekek nagyon szépek az is igaz"


Vagy inkább rusnyák és kiábrándítóak, mint a bűn.

2013. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!