Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nyeregben érzi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyeregben érzi magát a srác. A női tartásomat korlátozza. Egyebet mit tehetek?

Figyelt kérdés
nos első randikon túl vagyunk. ő tetszik nekem, de neki meg olyan mindegy ahogy látszik, hogy én vagyok e neki, vagy nem, totál nem kötődékeny típus. szóval ha hanyagolom észre sem veszi, szabályosan nekem kell hívni, néha beféltékenykedik ugyan, de az sem hatja meg, csak addig. most ott tartunk, hogy elvárásokat kezd támasztani felém. öltözzek szexisen, meg hívjam fel, meg stb. mindezt mert valóban úgy érzi megtehetei, mert hívom, meg stb. tehát látja rajtam hogy tetszik nekem. de ha nem hívom hetekig, az sem ér semmit, egyszerűen megszűnik a kontakt. mit lehet tenni, hogy valami normális egyensúlyba tereljem ezt az egész "kapcsolatot"?
2012. nov. 29. 20:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*hívjam fel magamhoz
2012. nov. 29. 20:26
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Keress mást, nem való hozzád. Nem akarok beleszólni, de ez lenne a legjobb, a legelején átnevelni nem lehet, csak a későbbiekben, de akkor sem túl nagy mértékben. Ha nem keres, nem teper érted, akkor valszeg nem akar semmit
2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha neked ilyen pasi kell, akkor meg is érdemled. Biztosan lenne normális srác is körülötted, de fogadok, hogy az ilyet észre se veszed.
2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csicska!!
2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Akivel már a randizás alatt is ilyen gondok vannak, azzal később csak szenvedni fogsz
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen jól csinálja!Tapasztalatból mondom veletek így kell bánni4Ha kinyalná a se.ged akkor le sem sz@rnád a fejét.Régen én is elkövettem azokat a hibákat hogy kinyaltam a csaj seg.gét hát minden volt csak tisztelet nem és elég sokszor leráztak,amióta ezt a teknikát alkalmazom amit a srác azóta teljesen sinen vagyok a nőknél.Veletek így kell bánni ez van!Üdv a srácnak jól csinálja!:DDhaha
2012. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Semmit nem lehet tenni!Vagy megszoksz vagy ha nem akkor megszöksz!!Komolyan örülök hogy vannak még manapság is ilyen srácok akik nem nyalják a csajok seg.gét....nektek főleg magyar nőknek ez kell,kicsit nem árt helyre rakni a dolgokat úgy is el vagytok szállva magatoktól manapság.
2012. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én is komolyan örülök, hogy vannak olyan srácok, akiknek van tartásuk és nem nyomulnak már az első randikon, meg nem nyalisak és csicskák.

én értékelem az ilyen srácokat és attól még nem is bunkók.

2012. nov. 29. 20:52
 9/15 A kérdező kommentje:
a legtöbb srác egy csettintés. mivel értékesebbek azok ennél?
2012. nov. 29. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

a legtöbb srác egy csettintés. mivel értékesebbek azok ennél?


Att neked kell tudni mi az értékes neked,.Én azt tudom ha ez a srác nyalná s eg.ged és egyfolytában hívogatna akkor le sem sz.rnád.égen én is azt csináltam.Amióta taktikát váltottam azóta állva hugyoznak a csajok ha meglátnak..és ettől nem vagyok rossze ember mert valójában nem bántom őket,csak nem nyalizok inkább ők jönnek helyembe..haha:DD

2012. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!