Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok előnytelen külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Nagyon sok előnytelen külsejű lánynak van magas, helyes pasija. Hogyan lehetne rábírni a lányokat, hogy ők is így gondolkozzanak, mint a fiúk és adjanak esélyt a kissé előnytelen külsejű fiúknak?

Figyelt kérdés
Mert ha lenne rá megoldás, akkor gondolom sok fiú nem sírna itt, hogy nincs barátnője, akkor sem ha lehozza a csillagokat az égről. Meg lehet változtatni valamivel a lányokat, hogy ők is úgy gondolkozzanak mint sok helyes pasi, aki duci, nem vonzó arcú lánnyal jár? Mert egyre gyakrabban látok túlsúlyos, alacsony, nem megnyerő külsejű lányokat, magas, vékony fiúkkal. Fordítva is van persze így, de nagyon ritka ez. Mitől alakult ez ilyenné, vagy e visszaút, hogy a dolog fordítva is működjön?
2012. nov. 30. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
32%
Mert szerinted egy magas vékony fiú vonzó? Szerintem nem. 16/L
2012. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
talán az a sok előnytelen külsejű lány tett is valamit a helyes magas pasiért, nem itt siránkozott...
2012. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

na idefigyelj öcsi... 20 vagyok, középtermetű, hosszú a hajam, azt mondják rá hülyén áll... mostanában szakállam is van, de a testem minden más tájékán is szőrös vagyok.. állítólag a mai lányok ezt nem szeretik... ezen kívül szemüveges, kicsit kancsal, erősen gyengénlátó (retinahiányos), pattanásos, görbe tartású, izzadékony figura vagyok, aki ráadásul egy letűnt kor zenéjét halglatja és terjeszti: Rock N Roll

ja és sörhasam van, kockákat maximum a hasszőrből lehetne mintázni:D


szóval nem vagyok egy adonisz, mégis van barátnőm régóta, és előtte is volt, sosem panaszkodtam emiatt... sőt, kapcsolat alatt is jöttek mások.. (de természetesen nem éltem a lehetőséggel)

és miért van ez? mert jó a dumám, és nem rinyálok, hogy nincs nőm, hanem teszek ellene...


növessz már tököt haver, ne hozz szégyent a nemünkre!!

2012. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Erre nem lehet rábírni a lányokat. Nekik csak a jó külsejű fiúk kellenek, az,hogy nem a külső a fontos nekik,csak hazugság. Tehát ha valaki csúnya fiúnak született ne nagyon számítson arra, hogy normális párkapcsolata lesz, ha mégis van ilyen,az csak egy kib.ott véletlen.
2012. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
csak akkor nevezném véletlennek, ha ülsz a gép előtt és a füled botját se mozdítod azügyben, hogy legyen barátnőd.. (nem a facebookon való megbökést nem számítjuk eziránti cselekvésnek)
2012. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező + hozzá hasonló gondolkozású egyének! Hagyjatok már békén minket! -.-

Nem fogok olyannal járni soha az életben, aki nem "tökéletes" kívül-belül SZÁMOMRA, az én mércém szerint, és nincs meg az az "epic" összhang és "szikra".

Nem bírtok rá semmivel, hogy ez ne legyen így. Nem a kompromisszumokról szól ez a téma. Hozzátok ki magatokból a maximumot, és türelmesen várjatok egy olyan nőre, aki számára vonzóak és "tökéletesek" vagytok!

2012. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
"csak akkor nevezném véletlennek, ha ülsz a gép előtt és a füled botját se mozdítod azügyben, hogy legyen barátnőd.. (nem a facebookon való megbökést nem számítjuk eziránti cselekvésnek)" Biztos,hogy nem szoktam a facebookon bökdösni, sem ismerkedni, csak arra használom,hogy ismerősökkel beszélgessek ott. Amit írok, azt tapasztalatból írom, nem az hogy el sem mozdulok a gép elől.
2012. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát pedig én nem vagyok egy szépségideál (mint azt följebb leírtam) és mégis van normális párkapcsolatom..

az nem véletlen, hogy ha valaki csúnya de tesz az ügyért, akkor van barátnője... azt életképességnek hívják

az véletlen, ha csak siránkozol és mégis van nőd... és megjegyzem nem normális és nem sok jóra számíthat az illető


nem hibáztatlak, a tapasztalataid forrásával lehet baj.. vannak kislányok, akik megjátsszák magukat és menők meg nemtom

de ha nőt keresel, akkor nem lesz probléma, hogy kapafogad van, vagy kancsal vagy!

2012. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hallottál arról, hogy pareto optimum?


A lényege, hogy amíg a nők, akik lehet, hogy nem szépek, de megkaphatnak nem csúnya csávókat. Addig nem fognak erről az optimális szintről elmozdulni. És amíg a csávók kis energiabefektetéssel kevéssé szép lányokat megkapnak, de van lyuk-lyuk, addig ők sem akarják feladni ezt a status quo-t

2012. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na most a kérdés az, ha ez a sok panaszkodó srác, megszólit egy lányt higgadtan és egy jó ötlettel mondjuk utcán, recepciónál, buliban, buszón, buszmegállóban stb.


Észre lehet venni, hogy a nők sokszor ahhoz vonzódnak, akiknek egy társaságban sikere van, látják hogy a srác kedvelt, tehat egy kedvelnivaló személy.Nagy befolyással van az is, hogyha a lány ismerősei ismerik és jó véleménnyel vannak róla.Tehát a népszerü emberek előnyben vannak.


Olyan is van hogy mindenki rosszat mond róla, de mivel a srác nagyon tökös, mégis megszerzi a lányt.Az egész önbizalom kérdése.Az önbizalmat a lányok sokszor akarva vagy akaratlanul próbára teszik.Nemet mondanak, hogy lássák ha kitartó vagy, ha elmegy hirtelen az önbizalmad.


Inkább azon kell dolgozni, hogy elégedett legyél saját magaddal, hogy kiállj magadért ha valaki leértékel, mert tudod hogy egyenlőek vagyunk, egyik se jobb nálad csak a pofája nagy.

2012. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!