Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok előnytelen külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetési István kérdése:

Nagyon sok előnytelen külsejű lánynak van magas, helyes pasija. Hogyan lehetne rábírni a lányokat, hogy ők is így gondolkozzanak, mint a fiúk és adjanak esélyt a kissé előnytelen külsejű fiúknak?

Figyelt kérdés
Mert ha lenne rá megoldás, akkor gondolom sok fiú nem sírna itt, hogy nincs barátnője, akkor sem ha lehozza a csillagokat az égről. Meg lehet változtatni valamivel a lányokat, hogy ők is úgy gondolkozzanak mint sok helyes pasi, aki duci, nem vonzó arcú lánnyal jár? Mert egyre gyakrabban látok túlsúlyos, alacsony, nem megnyerő külsejű lányokat, magas, vékony fiúkkal. Fordítva is van persze így, de nagyon ritka ez. Mitől alakult ez ilyenné, vagy e visszaút, hogy a dolog fordítva is működjön?
2012. nov. 30. 17:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%

Én adtam esélyt, 6,5 éve boldog vagyok. ;) Pedig párom aztán nem egy szépség, de én így imádom, mert kedves, aranyos, gondoskodó, igazi apa jelölt.

Én se vagyok szép, mert kövér vagyok, de én tettem érte, nem csak nyafogtam. Veletek az a baj, hogy begubóztok egy sarokba, nem fejlesztitek magatokat, se külsőleg-se belsőleg. Könnyű napi 734863784 kérdést kiírni és nyafogni, de ettől jobb nem lesz. Tessék tenni valamit a külsőért, gyakorolni a társasági életet és ennyi...

2012. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!