Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt szeretik a pasik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretik a pasik, ha egy nőnek nagyon jó a humorérzéke? Vagy inkább megijeszti őket egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyne szeretnénk:D
2012. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én imádom ezért szerettem bele egy lányba,

sajnos azota már elhagyott,szakitás után már nem volt humorérzéke...

2012. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A humorérzék az egyik legfontosabb dolog. Akár nőről akár férfiról van szó.
2012. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És az nem gáz,ha a lánynak jobb a humora mint a pasinak?? :D
2012. nov. 30. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy komplexusos pasinak biztos gáz. Amúgy nem.
2012. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Naná, imádom :)
2012. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam egyik alap tulajdonság, ami alapján szűröm a lányokat, hogy van-e humorérzéke. :D
2012. dec. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Legyen!


Ha nincs akkor nem lehet velük beszélgetni rendesen, és innentől akármennyire is tetszik a csaj, halott az ügy.

2012. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeretem. Úgy értem,hogy amiket én mondok, azoknál vegye a lapot, ne sértődős pica legyen ilyenkor, hanem tudjon jó kárörvendően röhögni velem együtt, értse a poént. De ő maga ne kreáljon poénokat, ne legyen annyira nagyon vigyorászós féle, mert az a nőknek annyira nem áll jól. Igaz én még női működőképes humoristát nem is láttam. Egyszerüen a nők ebben nem túl jók.
2012. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!