Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én értem félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem félre?

Figyelt kérdés
Egy férfi akivel ritkán találkozom és akkor is csak néhány percre úgy köszön és néz a szemembe mintha ezer éve ismernénk egymást. Még a nevét sem tudom. Mikor ott van úgy érzem figyeli minden mozdulatom ,amit mondok. Ha hamarabb elindul lassan cammog a folyosón ,mintha bevárna és még egy utolsó mosollyal és lágy teintettel a szembe mondja szia, ahogy kinyitja a bejárati ajtót. Lehet ezt félreérteni? Vagy ő csak ilyen udvarias ennyire kedves ember? Aki igyekszik mindig egy két kedves szót mondani csak mert a gyerekeink egy osztályba járnak? Mindig egyedül jön és mindig ő jön a gyerekér. A kisfiú mivel jóba van az én fiammal egy két szer beszélt hozzám .de anyát nem említ mindig csak apát .Hogy a fiamat ha nem jönnek érte haza viszi apának ... És ugyanekor az angyalokról kérdezett ekkor hogy ott fent vannak e akit szeretünk.Létehet hogy nem él az anyukja? És apuka szabad és .... ezért néz annyira félre nem érthető módon? Vagy én a szertethiányos értem félre a dolgokat?

2012. dec. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan!
2012. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pontosan? Vagyis én értem félre igaz?

Legutoljára mikor láttam, álltam az ajtóban és ő odadőlt háttal a másik félfának és végignézett hosszan majd az arcomat nézte hogy mit beszélek agyereknek. Mindezt egy is szűk ajtóban.szinte összeért a kabátunk. Csak észreveszi az ember ha félcentiről nézik hosszan. Akkor miért teszi?

2012. dec. 1. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
igen te! ne ábrándozz.
2012. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mosolyogj te is vissza, hasonló gesztusok, aztán ha akar valamit úgy is lépni fog
2012. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeptember óta csak mosolygom ,nézünk egymás szemébe és semmi több. Na jó néha egy két szót váltunk .Többnyire ő kezdeményezi a beszélgetést én sajnos rohanásba vagyok mindig.
2012. dec. 3. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!