Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú szerelmet vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szerelmet vallott neked és nem mondtál rá semmi konkrétat, ez után mégis bevallottad az érzelmeidet de ő vissza utasította akkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát iskolai program volt csak ketten mentünk hátul ott bevallotta hogy szeret már mint hogy tetszem neki erre én azt mondtam nekem senki sem teszik(de igazából tetszett de féltem hogy mi van ha átver)aztán úgy voltam vele mégis elmondom és a suliban odamentem hozzá hogy nekem is tetszik erre azt mondta ok és elmentem(mert ő is indult)majd írtam neki egy SMS-t hogy akkor most járunk? (persze suli után írtam)de nem írt vissza rá és a suliban is levegőnek nézett...de már beszélgetünk és most tényleg nem tudom hogy akar e valamit vagy sem!

2012. dec. 1. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Istenem, megkérdezted tőle, hogy jártok-e???? Na ez nagy égés. Lehet hogy azt gondolja csak játszadozol az érzéseivel. Korotok?
2012. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a korunk most lényegtelen de nem értette mire mondja hogy ok pl: Ok akkor járunk vagy ok tetszem és?
2012. dec. 1. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hirtelen nem tudta, hogy mit mondjon.
2012. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet de utána miért nézett levegőnek?
2012. dec. 1. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megijedt, mert túlzottan nyomulósan viselkedtél?
2012. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok, de ez nekem bonyolult, szóval lehettek jó esetben 13-14 évesek, mely esetben a megoldás...


Itt jön a varázslat...


...


KÉRDEZZ RÁ!

2012. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már próbáltam de témát vált vagy elvicceli én meg nem erőszakolhatom rá hogy most pedig elmondod,mert nem akarom hogy megint ne szóljon hozzám
2012. dec. 1. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kell semmit tenned, ha engem elutasítanak
2012. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy tűnik, ez az én dolgom, neked sok közöd nincs hozzá.



Viccet félretéve:azért nem reagál rá, mert nem akar semmit, és reméli, hogy majd idővel lekopsz.

2012. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen,ez után nem is mentem oda meg nem írtam rá,gondoltam ha majd akar valamit ír aztán csak úgy odajött a suliban elkezdtünk hülyülni azóta amikor találkozunk csak úgy elkezdünk hülyülni mindegy hogy ki van ott vagy hogy hol vagyunk.Meg volt már olyan ez az esett után hogy az egyik haverja jött oda hogy közölje velem az ő szavaival:Vedd már észre te hülye bejössz neki,ez után mintha került volna majd megint jött a hülyülés verzió.Nem tudom mintha félne attól hogy ő és én...és vannak alkalmak amikor hülyülés közben elég közel kerülünk egymáshoz pl.:megölel,magához húz,megpuszil,megfogja a keze stb.

Szóval nem bírok rajta eligazodni!

2012. dec. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!