Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan srácot, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Oké, egyrészt 179 cm magas leányzó vagyok és azért elég válogatós. Főleg mivel nem szeretem ha egy srác alacsonyabb nálam, a legjobb inkább, ha egy magasak vagyunk, és nem magasabb nálam, mert az meg feszélyez. Amúgy is megszoktam, hogy az emberek többségénél magasabb vagyok. :) Nem vagyok oda a mai nyálgép srácokért, azokért akiknek feljebb van az alsógatyájuk, mint a farmerük vagy vannak furcsán lányos szokásaik. Akkor már inkább a deszkás srácok jönnek be, de főleg az igazi pasis, rossz fiús imiddzsel, srácok, akik benne vannak a hülyeségekben! 19 éves vagyok, januárban leszek 20. Valami tipp?

2012. dec. 1. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nő ilyen pasiról álmodik. De azt felejtsd el hogy ilyet találsz mert mindenkinek van vmi hibája. És ezt vagy eltudod fogadni vagy nem. És az hogy pont ugyanolyan magas legyen egy pasi mint te és a többi kritérium is megfeleljen az eléggé kis százalék esik ebbe bele.
2012. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen, tudom, nekem is ez a bajom ezzel....... :D
2012. dec. 1. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:

hááát,azért pl pont ugyanolyan magas pasit találni nehéz....

pl 5-6centi nem is fér bele?

2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

és még nekünk papoltok, hogy ne legyünk annyira felszínesek és ne a külsőre menjünk meg blablabla, aztán tessék, neked is vannak ám igényeid, ahogy látom

érdekes, ha egy fiú leírja, hogy milyen lányok jönnek be neki, egyből hurrog mindneki,hogy milyen felszínes és miért nem ad esélyt egy igénytelen hájas disznónak is, ak ihalomra zabálja a chipszet és lusta mozogni, de a pasiktól elvráják, hogy izmosak kigyúrtak legyenek és ne vékonyak -.-

2012. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én sosem kritizáltam azokat a srácokat, akiknek vannak elvárásaik, mert szerintem az az egészséges. Nyilván mindenkinek aki nem csak szexre hajt (bár szerintem még azoknak is) vannak valamilyen szinten elvárásaik a másikkal szemben. És azt hogy egy magasak legyünk, nem centire pontosan értettem, csak úgy nagyjából. 5 centi még simán belefér, csak ne legyen egy fejjel alacsonyabb nálam, mert az már zavaró.
2012. dec. 1. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz meg idősebbek között nézelődni?
2012. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
minden férfiban van némi lányos viselkedés, és ezt könyvekben írják, de Csernus is megmondja!
2012. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert egy éretlen gyerek vagy, aki a külsőségekre ad. "Deszkás" "rosszfiú" hallod te magad miket írtál?
2012. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 195 centi magas vagyok, és tényleg mindig kitűnök a tömegből, és ott mindenki felett átlátok. De, hogy nálad nem lehet magasabb a pasid az gáz, nem kicsit, nagyon. Ja 25F
2012. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mert a média moslék emberré tett
2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!