Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Az egyik barátnőm most lesz...

Az egyik barátnőm most lesz 15 éves, és valami olyan ajándékot szeretnék adni neki, ami nem mindennapi. Tudom hogy az én barátnőm, és nekem kéne ismernem, de nem találok olyat ami tetszik.3-4 ezret költhetek rá. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
lány, születésnap,szülinap, ajándék, meglepetés, 15 éves
2012. szept. 21. 22:44
 1/3 anonim válasza:
szerintem menj el a plázába, v. valami ilyen helyre, nézz körül az ajándékboltban, a ruhaboltban, az égszerüzletben... valamit biztos találsz! :)
2012. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Csinálj neki valami személyeset! Mondjuk egy tablót, amin a közös emlékeitek vannak. A barátnőim és én minden évben csinálunk ilyen a tablót az elmúlt év jó élményeivel. Ha e mellé még veszel valami kis apróságot, (nyaklánc, plüssmaci stb.) akkor tökéletes lesz az ajándékod!
2012. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Szerintem vegyél neki egy vibrátort
2012. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!