Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Nektek mikor számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mikor számít egy lány unalmasnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha csak döglik egész nap az ágyban.
2012. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azoktól a lányoktól tudnám főbelőni magam, akik aranyosak, szépek, mosolyognak, de bármit kérdezek csak ülnek mosolyognak és annyi a válasz: "nemtudom" meg "dönts te" és semmilyen helyzetbe nem képes magától megszólalni. (Közbe meg általában a barátnőivel órákat tud csacsogni még a semmiről is)
2012. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és beszélgetésnél?
2012. dec. 1. 20:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak néz maga elé és képes kimutatni önálló gondolatainak nyomait, pluszba veszi a finom ugratásokat képes nevetni a pocsékabb poénokon is akkor nem unalmas.

(Második vagyok)

2012. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod melyik lányok unalmasak még? Akik csak ülnek és arra várnak, hogy mindig a pasi mutasson érdeklődést. Ő meg semmi érdeklődést nem mutat, nem kérdez semmit, csak válaszol 1-2 szóban a kérdéseimre.
2012. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megnyugodtam, hogy talán nem leszek számára unalmas, mert beszélgetni azt szeretek, csak félek, hogy unalmas témát hozok fel
2012. dec. 1. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Amelyik csak hallgat és cárja, hogy produkáljam magam. Bár a másik véglet sem jobb, amelyik gyakorlatilag belém folytja a szót és lead egy jelentéktelen dologról egy laza 3 órás monológot.
2012. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha buta, passzív, nincs önálló véleménye és gondolkodása, nincs magánélete, nincs hobbija, nem lehet vele normálisan beszélgetni, nincs humora, szótlan, sz*rik mindenre...


egyébként nálam a legrosszabb amit lehet mondani valakire, az az hogy unalmas

2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha sokszor elmondod ugyanazt az is unalmas
2012. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Na erre lehet azért írni bőven szépeket!!

Az első és legfontosabb, ha semmi közös nincs az érdeklődési körünkben. Akkor szinte megalszok mellette mint a tej.

Ha ő a zenéért meg a költészetért rajong, én meg a sportolásért,akkor az pl. elég hatalmas ellentét.

Ha én a techno zenét szeretem ő meg a lakodalmas parasztrokkot, akkor az is eléggé stílusbeli különbség, és marhára fogom szegényt unni.

Tehát főleg a jellembeli oldala ami igazán meghatározó.

Unalmas továbbá akkor is,ha elveszik a tömegben, mert egy stílustalan igénytelen valami, nem testhezálló ruhákban feszül, és nem határozott színekben van /feéhér,fekete,kék,piros/ hanem valami szerinte hangulatos unalmas vacakban.

Ha semmiképp nem törekszik rá,hogy nőiesen öltözködjön, hátul nézetben hapsinak nézném, akkor is elég unalmasnak találnám.

Unalmas akkor is,ha sokat okoskodik, megpróbálkozik rányítani, és nagyon kioktatós fajta, nyomja a hegyibeszédet az erkölcsös neveltetése okán. Ettől kidőlők kömolyan.

2012. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!